Ochotnicza Straż Pożarna, dz. Golejów; termomodernizacja budynku wraz z przebudową kotłowni węglowej na gazową oraz wymianą instalacji c.o.
MIASTO RYBNIK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00157193
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00157193/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-23 13:57
- Lokalizacja
- Rybnik, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eb9d6d4b-e08f-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6420010758
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00157193 z dnia 2021-08-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Ochotnicza Straż Pożarna, dz. Golejów; termomodernizacja budynku wraz z przebudową kotłowni węglowej na gazową oraz wymianą instalacji c.o.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO RYBNIK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255430
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bolesława Chrobrego 2
1.5.2.) Miejscowość: Rybnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-200
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 324392302
1.5.8.) Numer faksu: 324224142
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam_pub@um.rybnik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rybnik.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Ochotnicza Straż Pożarna, dz. Golejów; termomodernizacja budynku wraz z przebudową kotłowni węglowej na gazową oraz wymianą instalacji c.o.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eb9d6d4b-e08f-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00157193
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000453/19/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.56 OSP, dz. Golejów; termomodernizacja budynku wraz z przebudową kotłowni węglowej na gazową oraz wymianą instalacji c.o.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00113741/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.58.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 9644704,00 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 688730,16 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie termomodernizacji budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w dzielnicy Golejów przy ul. Gliwickiej 257 wraz z przebudową kotłowni węglowej na gazową oraz wymianą instalacji c.o.
Ogólny zakres robót
Termomodernizacja budynku – roboty ogólnobudowlane, elektryczne. Zakres robót obejmuje:
- docieplenie ścian piwnic obiektu bezspoinowym systemem ocieplania ścian zewnętrznych z wykonaniem izolacji,
- docieplenie ścian nadziemnych budynku bezspoinowym systemem ocieplania ścian zewnętrznych z wykonaniem wypraw tynkarskich,
- zabezpieczenie elewacji przed grafitti,
- docieplenie dachu obiektu styropapą z wykonaniem powłok przeciwwodnych,
- wymiana stolarki okiennej i drzwiowej,
- wymiana parapetów zewnętrznych i wewnętrznych,
- podwyższenie kominów wraz z ociepleniem oraz wykonaniem nowych czap
kominowych wraz z tynkiem,
- wymiana wszystkich obróbek blacharskich wraz z rynnami i rurami spustowymi;
- wymiana instalacji odgromowej na całości obiektu,
- wymiana balustrad zewnętrznych i drabiny na elewacji,
- remont i ponowny montaż krat okiennych,
- likwidacja zsypu opału i schodów zewnętrznych z wykonaniem skarp zapewniających wyjście z pomieszczenia techniczno-gospodarczego na zewnątrz,
- demontaż kostki brukowej przy wjeździe do garażu i wymiana odwodnienia,
- wykonanie na schodach zewnętrznych nowej okładziny z płytek gresowych,
- wykonanie opaski wokół budynku i utwardzenia z kostki brukowej,
- wymiana naświetli betonowych na systemowe,
- przebudowa podejść kanalizacji deszczowej,
- demontaż i montaż uprzednio zdemontowanych tablic informacyjnych, instalacji alarmowej, kamer monitoringu oraz oświetlenia
Kotłownia – roboty budowlane, instalacyjne. Zakres robót obejmuje:
- demontaż istniejącej technologii kotłowni węglowej wraz z kotłami,
- roboty montażowe w zakresie technologii kotłowni gazowej,
- roboty montażowe w zakresie wewnętrznej instalacji gazu,
- roboty towarzyszące w zakresie branży sanitarnej,
- roboty towarzyszące w zakresie branży budowlanej,
- roboty towarzyszące w zakresie branży elektrycznych i akpia.
Kotłownia – roboty elektryczne. Zakres robót obejmuje:
- demontaż istniejących instalacji elektrycznych w zakresie projektowym,
- wykonanie rozbudowy istniejącej rozdzielni głównej,
- wykonanie zasilania rozdzielni kotłowni,
- wykonanie rozdzielni elektryczna kotłowni,
- wykonanie instalacji oświetlenia podstawowego,
- wykonanie instalacji oświetlenia awaryjnego,
- wykonanie instalacji elektrycznej gniazd wtykowych,
- wykonanie instalacji uziemienia,
- wykonanie instalacji dla odbiorników energii elektrycznej wymagających indywidualnego zabezpieczenia,
- wykonanie zasilania zespołu aktywnego systemu awaryjnego wypływu gazu.
Wymiana instalacji c.o. Zakres robót obejmuje:
- całkowitą wymianę instalacji rurowej,
- częściową wymianę grzejników c.o.,
- część elektryczna – wykonanie uziemienia elementów instalacji c.o.,
- część sanitarna – likwidację całego systemu z naczyniem wzbiorczym oraz centralnego systemu odpowietrzającego z podłączeniem obiegów c.o. do króćców wyprowadzonych z rozdzielacza kotłowni gazowej
- część budowlana –roboty murarskie, tynkarskie i malarskie po robotach instalacyjnych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią dokumentacja projektowa, przedmiary robót, STWiOR oraz wzór harmonogramu rzeczowo-finansowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45320000-6 - Roboty izolacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331110-0 - Instalowanie kotłów
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 845130,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 845130,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 845130,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6420000837
7.3.3) Ulica: Wysoka 15/17
7.3.4) Miejscowość: Rybnik
7.3.5) Kod pocztowy: 44-200
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 845130,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
dot. pkt 4.2.10 Okres realizacji zamówienia:do 120 dni od daty zawarcia umowy, w tym: do 20 października 2021 r. zakończenie wszystkich robót związanych z wykonaniem kotłowni gazowej i wewnętrznej instalacji gazowej z dokonaniem ich technicznego odbioru pozwalającego na przyłączenie do sieci gazowej PSG instalacji gazowej budynku OSP.
| 2021-08-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |