Remont płaszczyzny prób silników, drogi dojazdowej w rejonie APRON-A oraz studzienek kanalizacyjnych drogi startowej na terenie lotniska wojskowego w m. Krasnołęka
22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00156526
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00156526/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-23 10:08
- Lokalizacja
- Malbork, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e53627b6-f44e-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5791927841
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00156526 z dnia 2021-08-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont płaszczyzny prób silników, drogi dojazdowej w rejonie APRON-A oraz studzienek kanalizacyjnych drogi startowej na terenie lotniska wojskowego w m. Krasnołęka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192471265
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 17 MARCA 20
1.5.2.) Miejscowość: Malbork
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.7.) Numer telefonu: +48261536789
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 22blt.przetargi@eon.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.22blot.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/22blt1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont płaszczyzny prób silników, drogi dojazdowej w rejonie APRON-A oraz studzienek kanalizacyjnych drogi startowej na terenie lotniska wojskowego w m. Krasnołęka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e53627b6-f44e-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00156526
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00014310/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Remont płaszczyzny prób silników na terenie lotniska wojskowego w m. Krasnołęka.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00135545/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 22.BLT.SZP.2612.65.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 200000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia podstawowego jest wykonanie remontu uszkodzonych płyt betonowych płaszczyzny prób silników oraz płaszczyzny APRON-B na terenie lotniska 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Malborku.
Opis planowanych robót w zakresie zamówienia podstawowego :
1. Remont uszkodzonych płyt betonowych płaszczyzny prób silników:
a) mechanicznej rozbiórki nawierzchni z betonu cementowego
z wywozem rumoszu za pomocą samochodów samowyładowczych na terenie lotniska;
b) oczyszczenie obrzeży pozostałych płyt betonowych z pozostałości masy zalewowej,
c) rozbiórki warstwy poślizgowej z betonu asfaltowego
z wywozem na terenie lotniska;
d) ułożenie warstwy poślizgowej poprzez utrwalenie powierzchniowe kationową emulsją asfaltową 1 kg/m2 z posypką grysem;
e) wykonanie nawierzchni z betonu cementowego B–35 grubości do 22 cm
(z dowiązaniem rzędnej wysokości i równości z pozostałymi płytami nawierzchni); Wykonanie nawierzchni zgodnie z normą obronną NO–17–A204:2015,
f) nacięcie szczelin dylatacyjnych płaszczyzny prób silników skurczowych pełnych z założeniem kordu i wypełnieniem szwów masą zalewową odporną na paliwa. Wykonanie robót zgodnie z normą obronną NO–17–A204:2015,
g) wykonanie pielęgnacji nawierzchni płyt betonowych poprzez dwukrotny natrysk hydrofobowy preparatem do hydrofobizacji nawierzchni betonowych.
2. Remont drogi dojazdowej w rejonie APRON–A:
a) frezowanie nawierzchni bitumicznej o grubości 7 cm z wywozem materiału;
b) mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową na zimno sfrezowanej nawierzchni;
c) ułożenie nawierzchni z mieszanek mineralno bitumicznych o grubości do 7 cm;
3. Remont studzienek kanalizacyjnych powierzchniowego systemu odwodnienia liniowego drogi startowej (trzy studzienki):
a) cięcie nawierzchni z mas mineralno bitumicznych na głębokość 10 cm;
b) ręczne rozebranie nawierzchni z mieszanek mineralno bitumicznych o grubości 10 cm;
c) ręczne rozebranie podbudowy betonowej grubości 12 cm;
d) osadzenie studzienek ściekowych, ulicznych, betonowych średnicy 500 mm z osadnikiem bez syfonu – 3 szt.;
e) wykonanie podbudowy betonowej bez dylatacji grubość po zagęszczeniu 0,80 m;
f) wykonanie podbudowy bez dylatacji grubość po zagęszczeniu 0,12 m;
g) uzupełnienie nawierzchni masą mineralno bitumiczną.
UWAGA: materiały wykorzystane do remontu uszkodzonych płyt, w szczególności masa zalewowa i środek hydrofobowy winny posiadać dopuszczenie do stosowania na lotniskowych nawierzchniach betonowych wydanych przez Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych
w Warszawie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
45262330-3 - Roboty w zakresie naprawy betonu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówieniapublicznego, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. W niniejszym postępowaniu złożono jedną ofertę, która znacznie przewyższa kwotę, jaką Zamawiający przeznaczył na realizację zadania. Cena złożonej oferty jest wyższa o 104 636,84 zł tj. o 52,32 % od kwoty brutto zabezpieczonej przez Zamawiającego. Zamawiający nie może zwiększyć środków do ceny najkorzystniejszej oferty, w związku z czym unieważnia postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 304636,84 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 304636,84 PLN
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-08-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |