Remont dróg gminnych zlokalizowanych na terenie Gminy Korczyna: - w miejscowości Kombornia (droga Nr 114836R), - w miejscowości Krasna (droga Nr 114805R ul. Długa)
GMINA KORCZYNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00156875
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00156875/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-23 12:16
- Lokalizacja
- Korczyna, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-db74fa34-e56b-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6842376826
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00156875 z dnia 2021-08-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg gminnych zlokalizowanych na terenie Gminy Korczyna:
- w miejscowości Kombornia (droga Nr 114836R),
- w miejscowości Krasna (droga Nr 114805R ul. Długa)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KORCZYNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440560
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 18A
1.5.2.) Miejscowość: Korczyna
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-420
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 134354080
1.5.8.) Numer faksu: 134354096
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@korczyna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.korczyna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.korczyna.bip.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dróg gminnych zlokalizowanych na terenie Gminy Korczyna:- w miejscowości Kombornia (droga Nr 114836R),
- w miejscowości Krasna (droga Nr 114805R ul. Długa)
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-db74fa34-e56b-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00156875
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004245/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Remont dróg gminnych zlokalizowanych na terenie Gminy Korczyna: - w miejscowości Kombornia (droga Nr 114836R), - w miejscowości Krasna (droga Nr 114805R ul. Długa)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00117260/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EPP.271.10.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont dróg gminnych zlokalizowanych na terenie Gminy Korczyna:
- w miejscowości Kombornia (droga Nr 114836R),
- w miejscowości Krasna (droga Nr 114805R ul. Długa),
1) Remont drogi gminnej Nr 114836R dz. nr ewid. 156 w miejscowości Kombornia w km 0+000 – 0+545 w następującym zakresie:
a) roboty przygotowawcze i ziemne - roboty pomiarowe przy liniowych robotach
ziemnych,
- roboty ziemne wykonywane koparkami podsiębiernymi z transportem
urobku na odległość do 1km, ścięcie poboczy,
b) podbudowa – roboty remontowe – frezowanie nawierzchni bitumicznej o
grub. do 8cm z wywozem materiału z rozbiórki na odległość do 1 km do
ponownego wbudowania,
- stabilizacja podłoża cementem, grubość warstwy po zagęszczeniu 30cm,
- sączki w gruncie poprzeczne z kruszywa o głębokości 40cm,
- wyrównanie istniejącej podbudowy klińcem kamiennym sortowanym z
zagęszczeniem mechanicznym, średnia grub. warstwy po zagęszczeniu do
10cm,
- mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsja asfaltową na zimno
podbudowy tłuczniowej,
- wyrównanie , wzmocnienie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno-
asfaltową z wbudowaniem mechanicznym śred. grub. 4cm,
c) nawierzchnia – mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsja asfaltową na
zimno podbudowy,
- nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych – warstwa ścieralna o
grub. 4cm,
- nawierzchnie z frezu, warstwa górna (pobocza, zjazdy) grub. 10cm, śred. szer.
do 0,5m obustronnie.
2) Remont drogi gminnej Nr 114805R dz. nr ewid. 661 w miejscowości Krasna
ul. Długa w km 2+735 – 3 +070 w następującym zakresie:
a) roboty przygotowawcze i ziemne - roboty pomiarowe przy liniowych
robotach ziemnych,
- roboty ziemne wykonywane koparkami podsiębiernymi z transportem urobku
na odległość do 1km, uzupełnienie poboczy,
b) podbudowa - roboty remontowe – frezowanie nawierzchni bitumicznej o
grub. do 8cm z wywozem materiału z rozbiórki na odległość do 1 km do
ponownego wbudowania,
- sączki w gruncie poprzeczne z kruszywa o głębokości 40cm,
- wyrównanie istniejącej podbudowy klińcem kamiennym sortowanym z
zagęszczeniem mechanicznym, średnia grub. warstwy po zagęszczeniu do
10cm,
- mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsja asfaltową na zimno
podbudowy tłuczniowej,
- wyrównanie , wzmocnienie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno-
asfaltową z wbudowaniem mechanicznym śred. grub. 4cm,
c) nawierzchnia – mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową na
zimno podbudowy,
- nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych – warstwa ścieralna o
grub. 4cm, nawierzchnie z frezu, warstwa górna (pobocza, zjazdy) grub. 10cm,
średn. szer. do 1,0m obustronnie.
Zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia został szczegółowo opisany w załączonej do SWZ dokumentacji oraz przedmiarach robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 370687,25 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 441671,29 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 370687,25 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rejon Budowy Dróg i Mostów w Krośnie Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370380036
7.3.3) Ulica: Tysiąclecia 38
7.3.4) Miejscowość: Krosno
7.3.5) Kod pocztowy: 38-400
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 370687,25 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-09-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |