wykonanie remontu i przebudowy budynku mieszkalnego przy ul. Kozielskiej 131 w Gliwicach
Zarząd Budynków Miejskich I Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00157021
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00157021/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-23 13:05
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8b31c0cf-03ff-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6312243307
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00157021 z dnia 2021-08-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
wykonanie remontu i przebudowy budynku mieszkalnego przy ul. Kozielskiej 131 w Gliwicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Budynków Miejskich I Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276567632
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dolnych Wałów 11
1.5.2.) Miejscowość: Gliwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.7.) Numer telefonu: (032)3392950
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bartlomiej.jurkiewicz@zbmgliwice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbmgliwice.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
wykonanie remontu i przebudowy budynku mieszkalnego przy ul. Kozielskiej 131 w Gliwicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b31c0cf-03ff-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00157021
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-a6ff59ec-ba4e-11eb-911f-9ad5f74c2a25
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 124/PZ/2021/ZBM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 677704,99 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu i przebudowy budynku mieszkalnego przy ul. Kozielskiej 131 w Gliwicach polegającego m.in. na wzmocnieniu konstrukcji stropów, powiększeniu otworów okiennych połaciowych, zamurowaniu oraz wykonaniu dodatkowych otworów drzwiowych w celu połączenia dwóch lokali mieszkalnych, budowy wewnętrznej instalacji gazowej, dobudowy i uporządkowania przewodów kominowych oraz rozbiórki budynku gospodarczego.
2. Zakres prac obejmuje w szczególności:
• wykonanie instalacji centralnego ogrzewania
• wykonanie instalacji wodno- kanalizacyjnej
• roboty ogólnobudowlane w lokalach obejmujące prace instalacyjne i elektryczne
• roboty w zakresie wewnętrznej instalacji elektrycznej,
• dobudowa przewodów kominowych
• wzmocnienie stropów
• izolacja ścian piwnic
• docieplenie stropu
• roboty dekarskie
• częściowa wymiana stolarki okiennej i drzwiowej
• remont klatki schodowej, piwnicy
• prace w zakresie nawierzchni
• wykonanie drenażu
• wykonanie kanalizacji drenażowej i odwodnienia dachu
• roboty rozbiórkowe
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki, które stanowią integralną część niniejszej SIWZ: dokumentacja techniczna w postaci projektu remontu budynku, projektu drenażu i odwodnienia, projektu w zakresie instalacji elektrycznej, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, przedmiarów robót, warunków dostawców mediów, pozwolenia na budowę, wymagań inwestorskich.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 740000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 740000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 740000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MARWIN Marcin Wieczorek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6312688699
7.3.3) Ulica: Daszyńskiego 376a
7.3.4) Miejscowość: Gliwice
7.3.5) Kod pocztowy: 44-151
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 740000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-298.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |