Kompleksowa termomodernizacja budynku Urzędu Gminy w Elblągu ul. Browarna 85

Gmina Elbląg

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00156990
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00156990/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-23 12:58
Lokalizacja
Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4130b74e-c2b6-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
5783105254
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Izolacja cieplnaRoboty instalacyjne w budynkachInstalowanie windInstalowanie drzwi i okienRoboty malarskieRoboty elewacyjneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

RADOSŁAW MACHOWSKIElbląg, PL · lot 0
1 789 706,62 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00156990 z dnia 2021-08-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowa termomodernizacja budynku Urzędu Gminy w Elblągu ul. Browarna 85

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Elbląg

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747738

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Browarna 85

1.5.2.) Miejscowość: Elbląg

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.7.) Numer telefonu: +48552341884

1.5.8.) Numer faksu: +48552340871

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminaelblag.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.gminaelblag.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ug_elblag

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowa termomodernizacja budynku Urzędu Gminy w Elblągu ul. Browarna 85

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4130b74e-c2b6-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00156990

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003081/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Termomodernizacja budynku Urzędu Gminy Elbląg

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Regionalny Program Operacyjny Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 Oś priorytetowa 4 Efektywność energetyczna, Działanie 4.3 Kompleksowa modernizacja energetyczna budynków, Poddziałanie 4.3.1 Efektywność energetyczna w budynkach publicznych

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00070896/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BD.271.06.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1455046,04 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na kompleksowej termomodernizacji budynku Urzędu Gminy w Elblągu, ul. Browarna 85 realizowanego w ramach naboru RPWM.04.03.01-IZ.00-28-001/20 projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 Oś priorytetowa 4 Efektywność energetyczna, Działanie 4.3 Kompleksowa modernizacja energetyczna budynków, Poddziałanie 4.3.1 Efektywność energetyczna w budynkach publicznych. 2. Zakres zamówienia obejmuje m.in.: 1) docieplenie budynków: a) ocieplenie dachu (budynek z 1939r.) i stropodachu (budynek z 1991r.), b) ocieplenie ścian zewnętrznych, w tym ścian fundamentów, 2) wykonanie izolacji przeciwwodnej ścian fundamentowych; 3) Wymianę stolarki okiennej PVC na nową aluminiową o współczynniku Umax¬¬=0,9 w/m2k, oszkloną szybą zespoloną podwójną; 4) Wymianę stolarki drzwiowej zewnętrznej na nową, aluminiową; 5) Modernizację instalacji ciepłej wody użytkowej, polegającą na: a) montażu wspomagającego źródła przygotowania ciepłej wody – powietrznej pompy ciepła, b) montaż baterii płyt fotowoltaicznych, c) montażu zaworów termostatycznych CWU, d) wykonaniu poprawnej izolacji przewodów, 6) modernizację instalacji CO poprzez montaż inteligentnych zaworów termostatycznych oraz wprowadzenie centralnego systemu monitorowania; 7) budowę podjazdu z windą dla osób niepełnosprawnych; 8) przebudowę instalacji teletechnicznej (m.in. okablowania strukturalnego LAN) 9) oraz dodatkowo: a) obróbkę ościeży, b) malowanie ścian wewnętrznych, które objęte są robotami (m.in. montaż okien, montaż instalacji LAN), c) montaż wyprowadzeń do instalacji monitoringu, d) demontaż krat i montaż żaluzji antywłamaniowych, e) pokrycie wszystkich szyb w oknach od strony południowej i zachodniej folią termoizolacyjną (przeciwsłoneczną). 3. Szczegółowy zakres robót objętych niniejszym zamówieniem został określony zgodnie z art. 103 ust. 1 ustawy Pzp za pomocą: a) dokumentacji projektowej /zał. nr 7: 7A.1, 7A.2, 7A.3, 7B, 7C/ b) specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych /zał. nr 8/ a także w oparciu o: c) przedmiary /zał. nr 9/. 4. Roboty budowlane realizowane będą w czynnym budynku użyteczności publicznej. Urząd Gminy musi funkcjonować nieprzerwanie przez cały okres realizacji robót budowlanych. Wobec powyższego należy przewidzieć taką organizację prac remontowych, aby przy zachowaniu wszelkich wymogów technologicznych, zapewnić bezpieczną (wolną od przeszkód komunikacyjnych) i niezakłóconą pracę Urzędu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45321000-3 - Izolacja cieplna

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45313100-5 - Instalowanie wind

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45442100-8 - Roboty malarskie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1789706,62 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2513736,56 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1789706,62 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Machowski Radosław Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MARAD

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5782534059

7.3.3) Ulica: Aleja Tysiąclecia

7.3.4) Miejscowość: Elbląg

7.3.5) Kod pocztowy: 82-300

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1789706,62 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-08-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane