Przebudowa obiektów inżynierskich - "Most w ciągu ulicy Andersa"

Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00156874
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00156874/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-23 12:15
Lokalizacja
Koszalin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a879d9c0-d979-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6692385366
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie mostów drogowychRoboty budowlane w zakresie renowacji mostówRoboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

Marbro Sp. z o.o.Gdańsk, PL · lot 0
508 604,98 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00156874 z dnia 2021-08-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa obiektów inżynierskich - "Most w ciągu ulicy Andersa"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330002466

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Połczyńska

1.5.2.) Miejscowość: Koszalin

1.5.3.) Kod pocztowy: 75-815

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdit-koszalin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdit-koszalin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.zdit-koszalin.pl/zamowienia

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa obiektów inżynierskich - "Most w ciągu ulicy Andersa"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a879d9c0-d979-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00156874

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000020/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Przebudowa obiektów inżynierskich - most w ciągu ulicy Andersa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00101307/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TZP.221.13.2021.DSz

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 764500,59 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót związanych z wymianą izolacji wraz z robotami towarzyszącymi dla obiektu mostowego położonego w ciągu ulicy Andersa na rzeką Dzierżęcinką w Koszalinie.
Zakres obejmuje m.in.:
- roboty rozbiórkowe i przygotowawcze,
- roboty wykonanie warstwy profilującej na płycie ustroju,
- wykonanie izolacji płyty ustroju wraz z warstwą ochronną z papy,
- wykonanie izolacji ścian pionowych (czołowych),
- wykonanie napraw powierzchniowych oraz nowego zabezpieczenia antykorozyjnego spodu ustroju wraz z elementami wsporczymi mediów,
- regulacja pionowa studzienek kanalizacyjnych i teletechnicznych,
- wykonanie nowych kap chodnikowych wraz z krawężnikami,
- wykonanie nowej nawierzchnio – izolacji z żywicy na kapach,
- wykonanie nowej nawierzchni drogowej na obiekcie i dojazdach wraz z warstwami podbudowy,
- prace porządkowe,
- opracowanie projektu tymczasowej organizacji ruchu wraz z uzgodnieniem we właściwym organie.
UWAGA:
1) Należy zabezpieczyć środowisko wodne przed przedostaniem się do niego materiałów lub substancji, w związku z wykonywaniem prac remontowych, a także nie należy ingerować w koryto rzeki (np. rusztowania).
2) Prowadzone roboty nie mogą pogorszyć lub być przyczyną pogorszenia istniejącego stanu technicznego koryta cieku (rzeki), jego parametrów oraz przepustowości, a także powodować niszczenia lub uszkadzania brzegów oraz gruntów pod śródlądowymi wodami powierzchniowymi.
3) Roboty nie mogą być przyczyną zmiany naturalnych przepływów wód oraz zakłócenia swobodnego spływu wód powodziowych oraz lodów, a także naruszać istniejącego stanu wód oraz warunków wynikających z ochrony wód i korzystania z nich.
2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w SST i Dokumentacji projektowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych

45221119-9 - Roboty budowlane w zakresie renowacji mostów

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 508604,98 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1106427,26 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 508604,98 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Marbro Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8791109327

7.3.3) Ulica: ul. Przytulna 20B/24

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-179

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 508604,98 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-08-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane