Przebudowa dróg gminnych wewnętrznych w miejscowości Ujsoły

Gmina Ujsoły

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00157089
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00157089/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-23 13:25
Lokalizacja
Ujsoły, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aad11d7a-dd77-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5532510951
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEMYSŁAW JARCOCisiec, PL · lot 0
486 766,23 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00157089 z dnia 2021-08-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych wewnętrznych w miejscowości Ujsoły

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ujsoły

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000552099

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gminna 1

1.5.2.) Miejscowość: Ujsoły

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-371

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: 033 8647-350

1.5.8.) Numer faksu: 033 8647-354

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugujsoly@ujsoly.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ujsoly.com.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/; http://www.bip.ujsoly.com.pl/index.php?modul=aktualnosci&kat_id=23

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg gminnych wewnętrznych w miejscowości Ujsoły

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aad11d7a-dd77-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00157089

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004449/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa dróg gminnych wewnętrznych w miejscowości Ujsoły

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00104036/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PN/02/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 498389,57 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane pn.: Przebudowa dróg gminnych wewnętrznych w miejscowości Ujsoły”, obejmujące następujące zakresy dróg:
1) ul. Leśna w miejscowości Ujsoły od km 0+000 do km 0+067;
2) ul. Spokojna w miejscowości Ujsoły od km 0+000 do km 0+069;
3) ul. Wesoła w miejscowości Ujsoły od km 0+000 do km 0+204;
4) ul. Górska w miejscowości Ujsoły od km 0+000 do km 0+063;
5) ul. Kwiatowa w miejscowości Ujsoły od km 0+000 do km 0+088;
6) ul. Bystra w miejscowości Ujsoły od km 0+000 do km 0+373;
7) ul. Królów w miejscowości Ujsoły od km 0+000 do km 0+083;
8) ul. Polna w miejscowości Ujsoły od km 0+170 do km 0+292;
9) zlokalizowanej na działce ewidencyjnej nr 2356 w miejscowości Ujsoły od km 0+000 do km 0+060;
10) w miejscowości Ujsoły: odcinek 1 od ul. Pasternik do ul. Danielki, odcinek 2 od ul. Danielki do ul. Topolowej (długość odcinków 211,00m).
2. Szczegóły zakres przedmiotu niniejszego zamówienia precyzują: przedmiary robót, dokumentacje projektowe, Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót, stanowiące Załącznik nr 5 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
3. Zamawiający wymaga, aby pracownicy fizyczni skierowani przez wykonawcę lub podwykonawcę do wykonania czynności: roboty budowlane wchodzące w zakres przedmiotu zamówienia, byli zatrudnieni na podstawie stosunku pracy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 486766,23 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 683350,09 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 486766,23 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BRUKARSTWO JARCO Przemysław Jarco

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5532491567

7.3.3) Ulica: Morwowa

7.3.4) Miejscowość: Cisiec

7.3.5) Kod pocztowy: 34-350

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 486766,23 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-08-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane