Przebudowa i modernizacja świetlicy we wsi Knorydy
Gmina Bielsk Podlaski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00156623
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00156623/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-23 10:46
- Lokalizacja
- Bielsk Podlaski, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-56c3b090-da31-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5432063174
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00156623 z dnia 2021-08-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i modernizacja świetlicy we wsi Knorydy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bielsk Podlaski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659007
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 46
1.5.2.) Miejscowość: Bielsk Podlaski
1.5.3.) Kod pocztowy: 17-100
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 85 7306851
1.5.8.) Numer faksu: 85 7302015
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@bielskpodlaski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bielskpodlaski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bielskpodlaski.logintrade.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i modernizacja świetlicy we wsi Knorydy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-56c3b090-da31-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00156623
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002818/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa i modernizacja świetlicy we wsi Knorydy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00100511/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGK.271.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 570487,94 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w świetlicy wiejskiej we wsi Knorydy położonej na działce o nr ew. 764/2 we wsi Knorydy, Gmina Bielsk Podlaski. Działanie współfinansowane ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 dla jednostek samorządu terytorialnego.
Przedmiotem zamówienia jest rozbiórka drewnianego ganku, schodów zewnętrznych oraz sceny w sali świetlicy. Roboty budowlane świetlicy obejmują m.in. wydzielenie pom. WC dostosowanego dla osób niepełnosprawnych, pom. socjalnego i szatni, a także wykonanie posadzki z płytek gresowych. Roboty budowlane obejmują wymianę okładziny ścian i stropów na płyty kartonowo-gipsowe, wymianę pokrycia dachowego na blachodachówkę wraz z wykonaniem daszków nad wejściami do budynku, docieplenie ścian zewnętrznych i stropu budynku. Przy wejściu do obiektu wykonanie podjazdu dla osób niepełnosprawnych. Zakres prac obejmuje również wymianę instalacji elektrycznej oraz wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej wraz ze zbiornikiem szczelnym na nieczystości ciekłe usytuowanym na przedmiotowej działce. Roboty budowlane obejmują także wykonanie utwardzonego parkingu, dojścia do obiektu, tarasu oraz schodów. Roboty elektryczne obejmują wykonanie demontaży skrzynek i rozdzielni skrzynkowych, opraw oświetleniowych świetlówkowych i żarowych, gniazd instalacyjnych wtykowych, puszek i odgałęźników instalacyjnych, przewodów układanych pod tynkiem, montaż rozdzielnicy elektrycznej. Do zakresu robót elektrycznych należy również wykonanie wewnętrznej linii zasilającej, instalacji oświetleniowej, instalacji gniazd wtykowych 230V, zasilania klimatyzacji, wentylacji, instalacji połączeń wyrównawczych, systemu przyzywowego oraz wykonanie instalacji odgromowej, uziemienia instalacji elektrycznych, uziemienia instalacji odgromowej, a także wykonanie badań i pomiarów.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i jego zakres określony jest w projekcie budowlanym, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Ogólnobudowlanych, przedmiarze robót dla branży budowlanej, a także w Projekcie Wykonawczym Instalacji Elektrycznych, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Elektrycznych i przedmiarze robót dla branży elektrycznej.
3. Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty, normy lub pochodzenie w związku ze specyfiką przedmiotu zamówienia to wskazaniu takiemu towarzyszą wyrazy lub równoważny.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45442100-8 - Roboty malarskie
45443000-4 - Roboty elewacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 592816,05 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 643314,14 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 592816,05 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usług Wielobranżowych WYGODA Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5430200796
7.3.3) Ulica: ul. Chmielna 92A
7.3.4) Miejscowość: Bielsk Podlaski
7.3.5) Kod pocztowy: 17-100
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 592816,05 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
| 2021-08-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |