Remont lokali mieszkalnych w budynkach wielorodzinnych w Sieradzu, stanowiących własność Skarbu Państwa
Powiat Sieradzki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00156625
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00156625/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-23 10:46
- Lokalizacja
- Sieradz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4f196c25-d971-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8272270396
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00156625 z dnia 2021-08-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont lokali mieszkalnych w budynkach wielorodzinnych w Sieradzu, stanowiących własność Skarbu Państwa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Sieradzki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934789
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wojewódzki 3
1.5.2.) Miejscowość: Sieradz
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: 43 822 05 01 wewn. 304
1.5.8.) Numer faksu: 43 822 78 61
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: spsieradz_pr2@finn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-sieradz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-zp.powiat-sieradz.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Umowy ramowej
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont lokali mieszkalnych w budynkach wielorodzinnych w Sieradzu, stanowiących własność Skarbu Państwa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f196c25-d971-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00156625
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003449/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remonty lokali mieszkalnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00099063/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZ.272.10.2021
4.3.2.) Szacunkowa maksymalna wartość umowy ramowej (bez VAT): 143000
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej obejmującej wykonanie remontów 5 lokali mieszkalnych w Sieradzu, wchodzących w skład zasobu mieszkaniowego, stanowiącego własność Skarbu Państwa, w branży ogólnobudowlanej, elektrycznej i instalacyjnej.
Zakres zamówienia określa zał. Nr 5 do SWZ.
2. Miejsce realizacji, szczegółowy zakres robót będą każdorazowo precyzowane przez Zamawiającego przy składaniu zleceń w zakresie umowy ramowej. Ilość lokali jest wartością szacowaną i nie może być podstawą roszczenia wobec Zamawiającego z tytułu niewywiązania się z umowy ramowej.
3. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do wykonania robót zgodnie z:
- przedmiarami robót lub kosztorysami nakładczymi stanowiącymi załączniki do każdego zlecenia,
- Specyfikacjami Technicznymi Wykonania i Odbioru Robót,
- wymaganiami technicznymi ujętymi w normach państwowych i innych Rozporządzeniach, w zakresie wykonania robót oraz ich odbioru końcowego.
4. Zamawiający w przedmiocie zamówienia będzie wymagał od Wykonawcy:
- prowadzenia robót budowlanych pod ścisłym nadzorem osób uprawnionych, posiadających uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno – budowlanej lub architektonicznej oraz przynależnych do właściwej izby samorządu zawodowego i przy udziale inspektora nadzoru inwestorskiego wyznaczonego przez Zamawiającego;
- stosowania materiałów i wyrobów dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie;
- okresu gwarancyjnego na wykonane roboty budowlane - min. 36 miesięcy. Ponadto na stolarkę okienną 60 miesięcy oraz min. 24 miesiące gwarancji na urządzenia zainstalowane w lokalu;
- odpowiedzialności za przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy przy wykonywaniu robót budowlanych - zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 06.02.2003 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas wykonywania robót budowlanych (Dz. U. Nr 47 poz. 401, ze zm.);
- odpowiedzialności za jakość wykonanych robót oraz ich zgodność z dokumentacją;
- odpowiedzialności za przestrzeganie przepisów w zakresie p/poż;
- odpowiedzialności za całość szkód powstałych na skutek prowadzonych robót;
- przestrzegania praw osób trzecich, gdyż wszelkie spory z tego wynikające mogą być rozstrzygane na drodze sądowej w sądach powszechnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 53,46 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 53,46 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 53,46 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.B. ZAMBUD II Bartłomiej Biniek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8272120308
7.3.3) Ulica: Oksińskiego 62
7.3.4) Miejscowość: Sieradz
7.3.5) Kod pocztowy: 98-200
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 171140,97 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-15| 2021-08-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |