Dostawa części lotniczych
POLITECHNIKA RZESZOWSKA IM.IGNACEGO ŁUKASIEWICZA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00157233
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-08-23 14:12
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8130266999
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Części statków powietrznych
Wykonawcy
5 przyznanych
EUROPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL
127 164,25 PLNKRZYSZTOF MARTYNUSKARzeszów, PL
220 344,66 PLNARKADIUSZ SZEWCZYKKIELCE, PL
44 507,3 PLNARKADIUSZ SZEWCZYKKIELCE, PL
44 507,3 PLNKRZYSZTOF MARTYNUSKARzeszów, PL
220 344,66 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.