Remont dróg o nawierzchni asfaltowej na terenie Gminy Kęty.
Gmina Kęty
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00157420
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00157420/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-23 15:16
- Lokalizacja
- Kęty, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a6d1e87b-dd6d-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5492202969
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00157420 z dnia 2021-08-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg o nawierzchni asfaltowej na terenie Gminy Kęty.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kęty
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181824
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 7
1.5.2.) Miejscowość: Kęty
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-650
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kety.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kety.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.malopolska.pl/ugkety,m,342788,2021.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dróg o nawierzchni asfaltowej na terenie Gminy Kęty.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a6d1e87b-dd6d-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00157420
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001182/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja infrastruktury drogowej na obszarze Gminy Kęty (gminnej)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00104406/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IG.271.55.2021.JF
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia stanowi: Remont dróg o nawierzchni asfaltowej na terenie Gminy Kęty. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) Remont ul. Sobieskiego w Kętach: długość odcinka remontowanego wynosi 264 mb, w ramach którego należy wykonać: frezowanie istniejącej nawierzchni asfaltowej, wymiana konstrukcji w miejscach przełomu, wykonanie warstwy wyrównawczej AC 0/11 grubość 2 cm, wzmocnienie konstrukcji geokompozytem, wykonanie nawierzchni jezdni z mieszanki mineralno-asfaltowej, warstwa wiążąca i ścieralna, remont chodnika, odtworzenie oznakowania poziomego. 2) Remont ul. Szkolnej w Kętach: długość odcinka remontowanego 186 mb, w ramach którego należy wykonać: frezowanie istniejącej nawierzchni bitumicznej, rozebranie istniejącej podbudowy, wykonanie podbudowy bitumicznej, grubość 6 cm, wzmocnienie konstrukcji geokompozytem, wykonanie nawierzchni jezdni z mieszanki mineralno-asfaltowej, warstwa ścieralna, remont chodnika – długość 56 m. 3) Remont ul. Wesołej w Malcu: długość odcinka remontowanego 230 mb, w ramach którego należy wykonać: frezowanie istniejącej nawierzchni bitumicznej, rozebranie podbudowy o gr. 12 cm, wykonanie stabilizacji gruntu spoiwem hydraulicznym C3/4, grubość 35 cm wraz z profilowaniem, zagęszczeniem i pielęgnacją, wykonanie warstwy odprężającej z kruszywa łamanego o grubości 10 cm, wykonanie nawierzchni jezdni z mieszanki mineralno-asfaltowej, warstwa wiążąca i ścieralna, wykonanie poboczy z tłucznia, oczyszczenie korytek oraz przepustu. 4) Remont ul. Reymonta w Nowej Wsi: długość odcinka remontowanego 313 mb, w ramach którego należy wykonać: frezowanie istniejącej nawierzchni drogi, rozebranie podbudowy o gr. 15 cm, wykonanie stabilizacji gruntu spoiwem hydraulicznym C3/4, grubość 35 cm wraz z profilowaniem, zagęszczeniem i pielęgnacją, wykonanie warstwy odprężającej z kruszywa łamanego o grubości 10 cm, wykonanie nawierzchni jezdni z mieszanki mineralno-asfaltowej, warstwa wiążąca i ścieralna, wykonanie poboczy z tłucznia. 5) Remont ul. Kwiatowej w Witkowicach: długość odcinka remontowanego wynosi 490 mb, w ramach którego należy wykonać: frezowanie istniejącej nawierzchni drogi, rozebranie podbudowy o gr. 20 cm, wykonanie stabilizacji gruntu spoiwem hydraulicznym C3/4, grubość 35 cm wraz
z profilowaniem, zagęszczeniem i pielęgnacją, wykonanie warstwy odprężającej z kruszywa łamanego o grubości 15 cm, wykonanie nawierzchni jezdni z mieszanki mineralno-asfaltowej, warstwa wiążąca i ścieralna, wykonanie poboczy z tłucznia, oczyszczenie rowów i przepustów. 6) Remont ul. Olszyny w Bulowicach;
długość odcinka remontowanego wynosi 546 mb, w ramach którego należy wykonać: frezowanie istniejącej nawierzchni drogi, rozebranie podbudowy o gr. 20 cm (0+000 – 0+190), gr. 15 cm (0+190 – 0+546), wykonanie stabilizacji gruntu spoiwem hydraulicznym C3/4, grubość 40 cm (0+000 – 0+190), grubość 35 cm (0+190 – 0+546) wraz z profilowaniem, zagęszczeniem i pielęgnacją, wykonanie warstwy odprężającej z kruszywa łamanego o grubości 15 cm (0+000 – 0+190), grubości 10 cm (0+190 – 0+546), wykonanie nawierzchni jezdni z mieszanki mineralno-asfaltowej, warstwa wiążąca i ścieralna, wykonanie nawierzchni asfaltowej na moście wraz z odtworzeniem dylatacji bitumicznych, wykonanie poboczy z tłucznia, oczyszczenie rowów i przepustów. 7) Remont ul. Figulowskiej w Bielanach: długość odcinka remontowanego wynosi 162 mb, w ramach którego należy wykonać: frezowanie istniejącej nawierzchni drogi, rozebranie istniejącej podbudowy, wykonanie stabilizacji gruntu spoiwem hydraulicznym C3/4, grubość 35 cm wraz z profilowaniem, zagęszczeniem i pielęgnacją, wykonanie warstwy odprężającej z kruszywa łamanego o grubości 15 cm, wykonanie nawierzchni jezdni z mieszanki mineralno-asfaltowej, warstwa wiążąca i ścieralna, wykonanie poboczy z tłucznia, remont elementów odwodnienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1829141,12 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1829141,12 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1829141,12 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Berger Bau Polska Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8981011638
7.3.3) Ulica: Szczecińska 11
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 54-517
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1829141,12 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
| 2021-08-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |