Roboty budowlane obejmujące remont dachu A, B i C budynku Urzędu Skarbowego w Szamotułach przy ul. Bolesława Chrobrego 17a
Izba Administracji Skarbowej w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00156883
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00156883/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-23 12:18
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d6c6f671-da34-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7781029219
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00156883 z dnia 2021-08-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane obejmujące remont dachu A, B i C budynku Urzędu Skarbowego w Szamotułach przy ul. Bolesława Chrobrego 17a
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej w Poznaniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001022972
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dolna Wilda 80A
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-501
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.ias.poznan@mf.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wielkopolskie.kas.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.wielkopolskie.kas.gov.pl oraz https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane obejmujące remont dachu A, B i C budynku Urzędu Skarbowego w Szamotułach przy ul. Bolesława Chrobrego 17a2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d6c6f671-da34-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00156883
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00020064/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Roboty dekarsko - blacharskie część 1 - Remont dachu w Pierwszym Urzędzie Skarbowym w Kaliszu część 2 - Remont dachu w Urzędzie Skarbowym w Szamotułach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00102204/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 3001-ILZ.260.12.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 300813,01 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 220380,98 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące remont dachu A, B i C budynku Urzędu Skarbowego w Szamotułach przy ul. Bolesława Chrobrego 17a, 64-500 Szamotuły.
2. Przedmiot zamówienia realizowany będzie na czynnym obiekcie. Zamawiający w całości udostępni powierzchnie do remontu lub udostępni pomieszczenia w sposób zapewniający ciągłość prowadzenia robót.
3. Zamawiający wymaga złożenia oferty po odbyciu wizji lokalnej. Zamawiający odrzuci ofertę Wykonawcy, jeżeli zostanie złożona bez odbycia wizji lokalnej (art. 226 ust. 1 pkt 18). Dokonanie wizji lokalnej jest możliwe w dniach od poniedziałku do piątku od godz. 8.30 do godz. 13:30 za uprzednim złożeniem wniosku na adres: przetargi.ias.poznan@mf.gov.pl i uzyskaniem potwierdzenia od Zamawiającego. Zamawiający informuje, że w trakcie wizji nie będzie udzielał odpowiedzi na pytania dotyczące treści SWZ.
4. Roboty budowlane będące przedmiotem zamówienia obejmują wykonywanie następujących prac:
- demontaż i utylizacja prefabrykowanych obróbek blacharskich, okapów, kołnierzy i gzymsów;
- rozbiórka czapek kominowych;
- demontaż rynien i rur spustowych;
- izolacja powierzchni dachu - częściowa wymiana płyt i klinów styropianowych;
- demontaż instalacji odgromowej;
- czyszczenie przez szczotkowanie ręczne i odtłuszczanie konstrukcji szkieletowej;
- malowanie pędzlem - farbami poliwinylowymi konstrukcji pełnościennych;
- wymiana profili aluminiowych;
- przygotowanie starego podłoża gruntowanie i wykonanie spadków;
- krycie papą termozgrzewalną SBS o gr. 5,2 mm;
- pokrycie dachów płytami (płyta poliwęglanowa o gr. 10 mm) na konstrukcji stalowej;
- montaż świetlika łukowego (tunel) i świetlików skrajnych;
- wykonanie nowych obróbek blacharskich z blachy tytan-cynk;
- montaż rynien dachowych półokrągłych o śr. 12 cm z blachy tytan-cynk;
- montaż rur spustowych okrągłych o śr. 12 cm z blachy tytan-cynk;
- montaż płyt OSB o gr. 2,0 cm;
- obróbki kominów i wykonanie czap kominowych;
- montaż instalacji odgromowej;
- badania i pomiary instalacji piorunochronowej;
- wykonanie i montaż drabiny zewnętrznej z kabłąkami o dł. ponad 4 m.
Dobór materiałów oraz sposób wykonania prac musi być zgodny z warunkami technicznymi
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w zał. do SWZ nr:
- 1A - przedmiar robót,
- 1B – Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych,
- 1C – informacja w zakresie BHP,
- 1D – obmiar świetlików,
- 1E – rysunek techniczny przekrój I-I,
- 1F – rysunek techniczny przekrój II-II,
- 1G – plan sytuacyjny,
- 1H – rysunek techniczny dach,
- 1I – rzut I piętra i dachu nad częścią parapetową,
- 1J – projekt drabiny na dach,
- 1K – dostępność architektoniczna,
- 1L – dokumentacja fotograficzna.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45261320-3 - Kładzenie rynien
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 269616 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 335000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 269616,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo - Budowlany "MAXBUD" Wojciech Przepiórka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 250738901
7.3.3) Ulica: Saczyn 40
7.3.4) Miejscowość: Godziesze Małe
7.3.5) Kod pocztowy: 62-872
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 269616,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 119 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |