Przebudowa i remont budynku przy ul. 11 Listopada 23 w Kłobucku, na nieruchomości oznaczonej jako działka nr 1060/48, obręb Zagórze.

Powiat Kłobucki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00157272
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00157272/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-23 14:26
Lokalizacja
Kłobuck, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-62dac414-ea1c-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5742056518
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęWykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachówRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00157272 z dnia 2021-08-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i remont budynku przy ul. 11 Listopada 23 w Kłobucku, na nieruchomości oznaczonej jako działka nr 1060/48, obręb Zagórze.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kłobucki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 152180754

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek im. Jana Pawła II 13

1.5.2.) Miejscowość: Kłobuck

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@klobuck.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiatklobucki.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.klobuck.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa i remont budynku przy ul. 11 Listopada 23 w Kłobucku, na nieruchomości oznaczonej jako działka nr 1060/48, obręb Zagórze.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-62dac414-ea1c-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00157272

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003062/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Dostosowanie budynku w celu prowadzenia 2 odrębnych placówek opiekuńczo – wychowawczych.

1.1.9 Modernizacja dachu na budynku Domu Dziecka w Kłobucku.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00123536/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.272.1.11.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 425637,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane na zadaniu inwestycyjnym pn.: „Przebudowa i remont budynku przy ul. 11 Listopada 23 w Kłobucku, na nieruchomości oznaczonej jako działka nr 1060/48, obręb Zagórze”.

4.2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
a) przebudowę i remont budynku w zakresie:
-robót budowlanych związanych z wydzieleniem i ustanowieniem
w budynku, poprzez jego pionowy podział, dwóch odrębnych lokali mieszkalnych (L1, L2), posiadających osobne wejścia z zewnątrz,
-wykonania remontów we wskazanych w dokumentacji pomieszczeniach,
-przebudowy głównego wyłącznika prądu,
-wykonania instalacji oświetlenia ewakuacyjnego oraz klap oddymiających (w ilości 2 szt.) oraz systemu alarmu pożarowego,
-przebudowy/wymiany instalacji wod.-kan.
b) wymiany i uzupełnienia nawierzchni asfaltowej w celu realizacji drogi przeciw pożarowej.
c) przeprowadzenia remontu pokrycia dachowego na obiekcie.

Charakterystyczne parametry techniczne obiektu budowlanego:
- liczba kondygnacji nadziemnych – 3,
- liczba kondygnacji podziemnych – 1,
- kubatura – 5 930,12 m3,
- powierzchnia zabudowy - 431,78m2,
- powierzchnia użytkowa – 1 599,66 m2.
4.3. Lokalizacja inwestycji: Kłobuck ul. 11 Listopada 23, działka nr 1060/48.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
2021-08-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane