Budowa toru rowerowego pumptrack wraz z zagospodarowaniem terenu na działce o nr ew. 674 w Ruścu, gmina Nadarzyn
Gmina Nadarzyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00157520
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00157520/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-23 17:02
- Lokalizacja
- Nadarzyn, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cc503f89-eb89-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5342254841
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00157520 z dnia 2021-08-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa toru rowerowego pumptrack wraz z zagospodarowaniem terenu na działce o nr ew. 674 w Ruścu, gmina Nadarzyn
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nadarzyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269195
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mszczonowska 24
1.5.2.) Miejscowość: Nadarzyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-830
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@nadarzyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nadarzyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://nadarzyn.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa toru rowerowego pumptrack wraz z zagospodarowaniem terenu na działce o nr ew. 674 w Ruścu, gmina Nadarzyn2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cc503f89-eb89-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00157520
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004069/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa toru rowerowego (pumptrack) wraz z zagospodarowaniem terenu na działce nr ew. 647 w Ruścu (zaprojektowanie i budowa)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00124816/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPiFZ.271.17.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 498999,11 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa toru rowerowego pumptrack wraz z zagospodarowaniem terenu na działce o nr ew. 674 w Ruścu, gmina Nadarzyn.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje budowę toru rowerowego PUMPTRACK wraz z zagospodarowaniem terenu na działce nr ew. 647 w Ruścu, gmina Nadarzyn, w tym budowa toru rowerowego PUMTRACK wraz z elementami małej architektury, utwardzenie terenu (miejsca parkingowe), budowa zjazdu z drogi gminnej ul. Górnej w Ruścu, oświetlenie terenu, wykonanie systemu monitoringu dla obiektu oraz przebudowa istniejącego ogrodzenia.
Szczegółowy zakres prac został określony w projekcie wykonawczym, obejmującym m in.:
1) budowę 2 torów dla rowerów typu pumptrack o konstrukcji i nawierzchni bitumicznej AC 8S wraz z utworzeniem dwóch placów odpoczynku;
2) odtworzenie trawnika i założenie trawnika nowego na skarpach toru pumptruck;
3) dostawę i montaż malej architektury: ławki (4 szt.), kosze na śmieci (2 szt.), stojaki na rowery (2 szt.), tablic informacyjnych/regulaminowych (2 szt.);
4) wykonanie utwardzenia terenu (miejsca parkingowe) o nawierzchni z kostki betonowej oraz budowę zjazdu z drogi gminnej ul. Górnej na działkę nr ew. 647 obr. ew. 0011 gmina Nadarzyn;
5) wykonanie oświetlenia terenu;
6) wykonanie systemu monitoringu;
7) przebudowę istniejącego ogrodzenia (rozebranie ogrodzenia frontowego i powtórny jego montaż na tyle działki);
8) usługi geodezyjne dla wykonania prac wraz z wykonaniem pomiaru powykonawczego;
9) opracowanie dokumentacji powykonawczej odbiorowej.
3. Dokumenty budowy:
Dokumentację robót stanowić będą następujące dokumenty:
1) Zgłoszenie robót nie wymagających pozwolenia na budowę;
2) Projekt budowlany/projekt wykonawczy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 605000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 605000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 605000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PNP DEVELOPMENT Sp. z o. o. Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5342550255
7.3.3) Ulica: Parole 57B
7.3.4) Miejscowość: Parole
7.3.5) Kod pocztowy: 05-830
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 605000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |