Remont chodnika od strony zachodniej oraz północnej budynku przy ul. Modzelewskiego 23 w Warszawie.

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00157772
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00157772/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-24 09:22
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f982cda1-dd60-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5213321452
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni ulicRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychMalowanie nawierzchni parkingówInstalowanie znaków drogowychUsługi w zakresie trawników

Wykonawcy

1 przyznane

IWONA ŁAPIŃSKAWarszawa, PL · lot 0
445 440,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00157772 z dnia 2021-08-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont chodnika od strony zachodniej oraz północnej budynku przy ul. Modzelewskiego 23 w Warszawie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010858407

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Irysowa 19

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-660

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 225493727

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zgnmokotow.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgnmokotow.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zgnmokotow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont chodnika od strony zachodniej oraz północnej budynku przy ul. Modzelewskiego 23 w Warszawie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f982cda1-dd60-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00157772

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000011/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.30 Remont chodnika od strony zachodniej oraz północnej budynku przy ul. Zygmunta Modzelewskiego 23

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TZ.PNK.260.21.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 557559,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont chodnika od strony zachodniej oraz północnej budynku przy ul. Modzelewskiego 23 w Warszawie na podstawie przedmiaru robót oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru: robót brukarskich, asfaltowych, drogowych urządzeń bezpieczeństwa ruchu w zakresie oznakowania poziomego, oznakowania pionowego i słupków blokujących, ogólnej specyfikacji technicznej zieleni drogowej.
W ramach realizacji przedmiotu zamówienia wykonane zostaną roboty opisane poniżej:
• rozebranie nawierzchni asfaltowej wraz z obrzeżami betonowymi chodnika wraz z zatoczkami oraz drogi dojazdowej,
• wymiana z regulacją krawężników wzdłuż ulicy,
• wymiana nawierzchni pod trzepakami na ażurowe płyty ECO,
• rozebranie nawierzchni z płyt betonowych chodnika wzdłuż ulicy,
• wymiana obrzeży betonowych wraz z wymianą z profilowaniem warstw konstrukcyjnych podbudowy,
• wykonanie nawierzchni z kostki betonowej na podsypce cementowo-piaskowej nawiązującej kształtem do wykonanych nawierzchni po wschodniej stronie budynku,
• regulacja usytuowanych w nawierzchni elementów istniejącej infrastruktury (włazy, pokrywy, skrzynki uliczne, etc),
• zainstalowanie słupków blokujących,
• przywrócenie stanu sprzed rozpoczęcia robót terenów zielonych w obrębie robót drogowych, na trawnikach z dowozem ziemi urodzajnej, jeżeli zajdzie taka potrzeba. POZOSTAŁE ZAWARTE W SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45233270-2 - Malowanie nawierzchni parkingów

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 445440,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 554852,77 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 445440,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA HOSTA IWONA ŁAPIŃSKA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 012293168

7.3.3) Ulica: Płochocińska 35

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-044

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 445440,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-10-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

2021-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane