Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 ul. J. Śliwki 8 - termomodernizacja i modernizacja budynku - dokumentacja projektowa

Miasto Gliwice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00455586
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00455586/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-08-13 09:58
Lokalizacja
Gliwice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b411fa8c-3544-11ef-acf6-4e696a6d8c25
Identyfikator
6311006640
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacjąPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówDoradcze usługi inżynieryjne i budowlaneUsługi konsultacyjne w zakresie zagadnień dotyczących środowiskaUsługi doradcze w zakresie wydajności energetycznejUsługi doradcze w zakresie środowiska naturalnego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00455586 z dnia 2024-08-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 ul. J. Śliwki 8 - termomodernizacja i modernizacja budynku - dokumentacja projektowa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gliwice

1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255335

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zwycięstwa 21

1.5.2.) Miejscowość: Gliwice

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.7.) Numer telefonu: 32 238-55-30

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: za@um.gliwice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gliwice.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b411fa8c-3544-11ef-acf6-4e696a6d8c25

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 ul. J. Śliwki 8 - termomodernizacja i modernizacja budynku - dokumentacja projektowa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b411fa8c-3544-11ef-acf6-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00455586

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00024813/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.6 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 ul. J. Śliwki 8 - termomodernizacja i modernizacja budynku - dokumentacja projektowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00432386

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZA.271.22.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 385293,20 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 110816,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pod nazwą: "Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 10 ul. J. Śliwki 8 - termomodernizacja i modernizacja budynku - dokumentacja projektowa" tj.:

a) wykonania dokumentacji projektowej w formie i ilości wskazanej we wzorze umowy
b) złożenia właściwemu organowi administracji architektoniczno- budowlanej kompletnego wniosku(lub wniosków - jeśli dotyczy) o udzielenie zgody na budowę lub wykonanie robót budowlanych w rozumieniu art.28 i nast. Prawo budowlane (dalej: zgody budowlane)
c) złożenie właściwym organom i podmiotom wniosków o uzyskanie innych decyzji administracyjnych, uzgodnień oraz opinii niezbędnych do prawidłowego wykonania dokumentacji i robót budowlanych realizowanych na jej podstawie, wraz z ich uzyskaniem
d) uzyskanie zgód budowlanej/budowlanych, o których mowa w lit. b)
e) pełnienie nadzorów autorskich w trakcie postępowania przetargowego na wybór wykonawcy robót budowlanych,
f) pełnienie nadzorów autorskich przy realizacji robót budowlanych.
g) sporządzenie świadectwa charakterystyki energetycznej przed termomodernizacją oraz po wykonaniu robót budowlanych
h) opracowanie audytu energetycznego
i) sporządzenie kompletnego wniosku o dofinansowanie zadania ze środków zewnętrznych (np. wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, dalej WFOŚiGW, ze Środków unii Europejskiej lub innej jednostki wskazanej przez Zamawiającego),
j) wykonanie ekspertyzy ornitologicznej i chiropterologicznej

UWAGA: Zakres zadania oraz opis wymagań dla dokumentacji projektowej wskazano we wzorze umowy, opisie Przedmiotu zamówienia oraz przedmiotowej Specyfikacji Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane

90713000-8 - Usługi konsultacyjne w zakresie zagadnień dotyczących środowiska

71314300-5 - Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej

71313000-5 - Usługi doradcze w zakresie środowiska naturalnego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 06.08.2024 r. do godz. 09:00 wpłynęła jedna oferta złożona przez Wykonawcę: BREWCZYŃSKI WOJCIECH "PROEKO" ul. Rudzka 28, 44-200 Rybnik z ceną 172 500,00 zł brutto. Na realizację zadania Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę 102 228,07 zł brutto. Cena złożonej oferty przewyższa o 70 271,93 zł brutto kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia. Zamawiający nie zwiększy kwoty na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty. W związku z powyższym postępowanie zostaje unieważnione.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 172500,00 PLN

2024-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi