Modernizacja – przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Annopol.

GMINA ANNOPOL

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00157769
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00157769/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-24 09:21
Lokalizacja
Annopol, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dd8ba431-e551-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7151771041
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni drógFundamentowanie dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE USŁUGOWE S.C., STAN-LUB L.BUJAŁA, S. MALIBORSKIBełżyce, PL · lot 0
1 032 782,43 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00157769 z dnia 2021-08-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja – przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Annopol.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ANNOPOL

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409620

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Annopol

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-235

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 15 861 30 63

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@annopol.eurzad.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.annopol.info

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.annopol.info

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja – przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Annopol.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dd8ba431-e551-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00157769

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00115572/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.5.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia polega na modernizacji – przebudowie dróg na terenie Gminy Annopol, tj.:
1) Modernizacja – przebudowa drogi gminnej w m. Anielin (nakładka asfaltowa)
2) Modernizacja, przebudowa drogi gminnej Borów „Rakówka”
3) Modernizacja, przebudowa drogi gminnej Dąbrowa
4) Modernizacja, przebudowa drogi gminnej w m. Janiszów na działce nr 317
5) Modernizacja, przebudowa drogi gminnej w m. Kosin
6) Modernizacja, przebudowa drogi gminnej w m. Opoczka (nakładka asfaltowa od ul. Partyzantów)
7) Modernizacja, przebudowa drogi gminnej w m. Opoka (od szkoły w kierunku Józefina)
8) Modernizacja, przebudowa drogi gminnej w m. Zychówki
9) Modernizacja drogi gminnej w m. Zastocze
10) Modernizacja, przebudowa drogi gminnej w m. Opoka (nakładka skrót Janiszów)
11) Modernizacja, przebudowa drogi gminnej w m. Rachów Stary – Huta (nakładka asfaltowa)
12) Modernizacja, przebudowa drogi gminnej w m. Grabówka – Zastocze (nakładka asfaltowa)
13) Modernizacja drogi w m. Bliskowice do wału
14) Annopol – plac targowy – nakładka asfaltowa (dz. 324)
15) Annopol – parking przy przedszkolu
16) Modernizacja, przebudowa drogi gminnej w m. Świeciechów Duży (do głozyn).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1032782,43 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1302002,82 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1032782,43 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.P.H.U. s.c. STAN-LUB Lubomir Bujała, Stanisław Maliborski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7171002400

7.3.3) Ulica: ul. Lubelska 38

7.3.4) Miejscowość: Bełżyce

7.3.5) Kod pocztowy: 24-200

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1032782,43 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2021-08-20 do 2021-10-15
2021-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane