Roboty budowlane remontowe w American Corner dla Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku

WOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA IM.JOSEPHA CONRADA-KORZENIOWSKIEGO W GDAŃSKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00157839
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00157839/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-24 09:45
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-79549ddf-e47f-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5831950988
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

KSS-GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL · lot 0
251 751,12 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00157839 z dnia 2021-08-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane remontowe w American Corner dla Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA IM.JOSEPHA CONRADA-KORZENIOWSKIEGO W GDAŃSKU

1.3.) Oddział zamawiającego: Zamówienia publiczne

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191978594

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Targ Rakowy 5/6

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-806

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.7.) Numer telefonu: 58 3019618

1.5.8.) Numer faksu: 58 3056621

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jaroslaw_balcewicz@wbpg.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wbpg.org.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/wbpg

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Samorządowa instytucja kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane remontowe w American Corner dla Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-79549ddf-e47f-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00157839

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003861/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont American Corner

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00113846/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/3/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 145894,73 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane remontowe w . American Corner przy Targu Rakowym 5/6 dla Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku

Kod klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień
Kod główny: 45000000-7 - roboty budowlane
45453000-7 roboty remontowe,
45262500-6 - roboty murarskie i murowe
45442100-8 - roboty malarskie pomieszczeń
45421000-4 - roboty w zakresie stolarki budowlanej
45311200-2 - roboty elektryczne
45311000-0 - roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45332400-7 - wewnętrzne roboty sanitarne
45000000-7 - roboty budowlane
45332300-6 - roboty instalacyjne kanalizacyjne
45332200-5 - roboty instalacyjne hydrauliczne

Roboty budowlane będą obejmowały m.in.:

• demontaż stolarki drzwiowej wewnętrznej,
• usunięcie zbędnych warstw posadzek i przygotowanie podłoża,
• demontaż osprzętu oświetlenia podlegającego wymianie,
• oczyszczenie, naprawa, wyrównanie i przygotowanie do malowania powierzchni ścian,
• naprawa i konserwacja istniejących sufitów i posadzek,
• wykonanie inst. elektrycznej,
• ułożenie posadzek i cokolika,
• ułożenie płytek ceramicznych na ścianach,
• montaż stolarki drzwiowej wewnętrznej i zewnętrznej,
• montaż nowych urządzeń instalacji - osprzęt elektryczny + montaż oświetlenia,
• biały montaż urządzeń sanitarnych i wyposażenia
• malowanie ścian,
• ułożenie wykładzin,
• montaż listw przypodłogowych,
• utylizacja odpadów / wywiezienie i utylizacja/.
Wykonawca robót budowlanych zakupuje na własny koszt i realizuje tzn. montuje pozycje z przedmiaru wyposażenia: P1, P2, P3, P4, L1, L2, L3, L4, L5, L6, L7, L8.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 251751,12 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 253264,97 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 251751,12 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KSS-GROUP Sp.z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 381057298

7.3.3) Ulica: Świętokrzyska 25 lok. 120

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-180

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 251751,12 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane