Wykonanie zabezpieczeń zimowych schronień nietoperzy w wybranych obiektach zlokalizowanych w obszarze Natura 2000 Ostoja Nietoperzy Gór Sowich PLH020071 - kontynuacja

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska we Wrocławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00157417
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00157417/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2021-08-23 15:14
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c9c7a0aa-f8ee-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8971747119
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie krat

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00157417 z dnia 2021-08-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie zabezpieczeń zimowych schronień nietoperzy w wybranych obiektach zlokalizowanych w obszarze Natura 2000 Ostoja Nietoperzy Gór Sowich PLH020071 - kontynuacja

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska we Wrocławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020860626

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Matejki 6

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-333

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.) Numer telefonu: 717479300

1.5.8.) Numer faksu: 717585741

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.wroclaw@rdos.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wroclaw.rdos.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.wroclaw.rdos.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie zabezpieczeń zimowych schronień nietoperzy w wybranych obiektach zlokalizowanych w obszarze Natura 2000 Ostoja Nietoperzy Gór Sowich PLH020071 - kontynuacja

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c9c7a0aa-f8ee-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00157417

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00035874/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.6 Wykonanie zabezpieczenia zimowych schronień nietoperzy w Kompleksie Osówka zlokalizowanego w obszarze Natura 2000 Ostoja Nietoperzy Gór Sowich PLH02007 ...

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00141788/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WOA.261.9.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 64326,02 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie zabezpieczenia oraz ograniczenie dostępu do sztolni Kompleks Sokolec (Sztolnia w Górze Gontowej)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45421147-6 - Instalowanie krat

4.5.5.) Wartość części: 35227,64 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Demontaż istniejącego zabezpieczenia oraz wykonanie nowego zabezpieczenia w Sztolni Augusta

4.5.3.) Główny kod CPV: 45421147-6 - Instalowanie krat

4.5.5.) Wartość części: 29098,37 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta

2021-08-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi