Wybudowanie systemu CCTV IP wraz z budową kanalizacji teletechnicznej światłowodowej i kablowej na terenie Zakładu Odzysku i Składowania Odpadów Komunalnych w Leśnie Górnym

Przedsiębiorstwo Użyteczności Publicznej TRANS-NET S.A.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00158092
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00158092/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-24 11:18
Lokalizacja
Police, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e2388b27-0184-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
8510307486
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalacyjne roboty elektrotechniczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00158092 z dnia 2021-08-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wybudowanie systemu CCTV IP wraz z budową kanalizacji teletechnicznej światłowodowej i kablowej na terenie Zakładu Odzysku i Składowania Odpadów Komunalnych w Leśnie Górnym

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Użyteczności Publicznej TRANS-NET S.A.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810048586

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tanowska 8

1.5.2.) Miejscowość: Police

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-010

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 91 312 11 20

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: tn@trans-net.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trans-net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/trans-net/public/lista_przetargow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wybudowanie systemu CCTV IP wraz z budową kanalizacji teletechnicznej światłowodowej i kablowej na terenie Zakładu Odzysku i Składowania Odpadów Komunalnych w Leśnie Górnym

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e2388b27-0184-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00158092

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00156705/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PR/0014/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wybudowanie systemu którego przeznaczeniem będzie spełnienie wymagań ochronny miejsc składowania i magazynowania odpadów zgodnie z zapisami Ustawy z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach oraz rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 29 sierpnia 2019r. w sprawie wizyjnego systemu kontroli miejsca magazynowania i składowania odpadów dla miejsc składowania przedstawionych przez Zamawiającego w dokumentacji przetargowej doprecyzowanych na przeprowadzonych wizjach lokalnych, Wyjaśnieniach Ministerstwa Klimatu oraz w trakcie realizacji.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
• prac projektowych,
• budowlanych,
• montażowych,
• dostawy sprzętu wraz z oprogramowaniem oraz konfiguracją,
• uruchomienia w pełni funkcjonalnego systemu monitoringu CCTV IP,
• szkolenia użytkowników i administratorów dla systemu monitoringu wizyjnego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie z uwagi na wystąpienie okoliczności powodujących, że dalsze prowadzenie niniejszego postępowania jest nieuzasadnione.
2021-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane