Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej przebudowy dróg gminnych
Gmina Koronowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00158101
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-08-24 11:19
- Lokalizacja
- Koronowo, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5542554358
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
8 przyznanych
"SOCHA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"Bydgoszcz, PL
49 815 PLN"SOCHA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"Bydgoszcz, PL
11 685 PLNRENATA KRAJCZEWSKA-JĘDRUSIAKLubień Kujawskie, PL
54 120 PLNRENATA KRAJCZEWSKA-JĘDRUSIAKLubień Kujawskie, PL
54 120 PLNRENATA KRAJCZEWSKA-JĘDRUSIAKLubień Kujawskie, PL
67 150 PLNRENATA KRAJCZEWSKA-JĘDRUSIAKLubień Kujawskie, PL
67 150 PLNRENATA KRAJCZEWSKA-JĘDRUSIAKLubień Kujawskie, PL
98 400 PLNRENATA KRAJCZEWSKA-JĘDRUSIAKLubień Kujawskie, PL
47 970 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.