„BUDOWA OŚWIETLENIA ULICZNEGO W MIEJSCOWOŚCI SĘDÓW SPĘDOSZYN KOLONIA ”
GMINA WARTKOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00157967
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00157967/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-24 10:30
- Lokalizacja
- Wartkowice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-869399e9-d8cc-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8281355235
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00157967 z dnia 2021-08-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„BUDOWA OŚWIETLENIA ULICZNEGO W MIEJSCOWOŚCI SĘDÓW SPĘDOSZYN KOLONIA ”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WARTKOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934364
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: STARY GOSTKÓW 3D
1.5.2.) Miejscowość: Wartkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-220
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: +48436785105; +48438268900
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wartkowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wartkowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.wartkowice.biuletyn.net/?bip=1&cid=1040&bsc=N1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„BUDOWA OŚWIETLENIA ULICZNEGO W MIEJSCOWOŚCI SĘDÓW SPĘDOSZYN KOLONIA ”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-869399e9-d8cc-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00157967
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002272/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowościach Sędów - Spędoszyn-Kolonia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00098659/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.03.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 175972,90 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje robotę budowlaną polegającą na budowie 9 sztuk słupów oświetlenia ulicznego na terenie gminy Wartkowice, woj. łódzkie, na działkach nr 164 obręb 28 Sędów i nr 265 obręb 30 Spędoszyn-Kolonia w tym:
1.1. ułożenie kabla zasilającego oświetlenie uliczne – 867 mb;
1.2. montaż i stawianie słupów oświetleniowych wraz z osprzętem – 9szt.
2. Przedmiot zamówienia został opisany w dokumentacji projektowej, w specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót, w przedmiarach robót, schemacie zasilania oświetlenia, które stanowią Załącznik nr 8 do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ .
3. Zamawiającemu wymaga, aby Wykonawca udzielił minimum 36 miesięcy gwarancji jakości na zrealizowany (wykonany) przedmiot zamówienia. Za datę rozpoczęcia okresu gwarancji przyjmuje się datę podpisania bezusterkowego protokołu odbioru. Udzielona gwarancja nie wyłącza odpowiedzialności Wykonawcy z tytułu rękojmi za wady przedmiotu umowy wynikające z przepisów Kodeksu Cywilnego. Ostateczny termin gwarancji jakości zależeć będzie od oferty wybranego Wykonawcy. Zamawiający dopuszcza możliwość wydłużenia terminu gwarancji jakości na zrealizowany przedmiot zamówienia zgodnie z treścią wybranej oferty, co będzie stanowiło element oceny merytorycznej na etapie wyboru najkorzystniejszej oferty – vide kryteria oceny ofert – Rozdział XIX SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 169400,62 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 169400,62 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 169400,62 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SP-INSTAL SEBASTIAN PRZEPIÓRSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7322068734
7.3.3) Ulica: UL. DŁUGA 6 LOK. 5
7.3.4) Miejscowość: ZGIERZ
7.3.5) Kod pocztowy: 95-100
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 169400,62 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |