Zagospodarowanie placu zabaw na terenie Gminy Kleszczów w miejscowości Łuszczanowice

Gmina Kleszczów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00158383
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00158383/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-24 12:51
Lokalizacja
Kleszczów, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3fd4e91e-ea16-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7692078512
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania placów zabawOświetlenie zewnętrzneWyposażenie placów zabawRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiRoboty w zakresie różnych nawierzchniWymiana nawierzchniWyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00158383 z dnia 2021-08-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie placu zabaw na terenie Gminy Kleszczów w miejscowości Łuszczanowice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kleszczów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647983

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Główna 47

1.5.2.) Miejscowość: Kleszczów

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-410

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 44 7316639

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia-publiczne@kleszczow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kleszczow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-zp.kleszczow.pl/procurements

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie placu zabaw na terenie Gminy Kleszczów w miejscowości Łuszczanowice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3fd4e91e-ea16-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00158383

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000798/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Zagospodarowanie placu zabaw na terenie Gminy Kleszczów w miejscowości Łuszczanowice nr działki 133/4

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00123972/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.14.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1313551,51 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie placu zabaw w miejscowości
Łuszczanowice nr działki 133/4 w oparciu o dokumentację projektową i specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót.
Zakres prac obejmuje m. im.:
1.1. Wykonanie nawierzchni poliuretanowej
1.2. Dostawę i montaż urządzeń zabawowych oraz elementów małej architektury (fabrycznie nowych rok produkcji 2021)
Wszystkie urządzenia powinny być montowane zgodnie z instrukcjami i wymaganiami technicznymi producenta. Wszystkie zestawy muszą posiadać certyfikaty bezpieczeństwa zgodnie z wymogami grupy norm określających wytwarzanie urządzeń zabawowych –PNEN1176.
Uwaga: Urządzenia powinny być jednego producenta i wykonane w jednakowej stylistyce i kolorystyce celem uniknięcia zaburzeń w estetyce placu zabaw, oraz ułatwienia konserwacji, serwisowania i ewentualnych napraw urządzeń.
1.3. Wykonanie ogrodzenia panelowego
1.4. Wykonanie nawierzchni ciągów komunikacyjnych
1.5. Zagospodarowanie zielenią
1.6. Wykonanie oświetlenia
1.7. Wykonanie systemu nawadniania
Przedmiot zamówienia jest dostosowany i uwzględnia wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych.
2. Wykonawca udzieli na cały przedmiot zamówienia minimum 5 – letniej gwarancji.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa i STWIORB opracowane przez zespół projektantów stanowiące załącznik do SWZ oraz wymagania szczególne załączone w SWZ i projektowanych postanowieniach umowy przez Zamawiającego.
Przedmiary załączone do dokumentacji projektowej są wyłącznie materiałem pomocniczym.
Prace budowlane należy wykonać w oparciu o dokumentację projektową i STWIORB.
Kosztorys, który zgodnie z warunkami Umowy Wykonawca zobowiązany jest przekazać Zamawiającemu ma obejmować faktyczne roboty i dostosowane do nich KNR.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233251-3 - Wymiana nawierzchni

45236210-5 - Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu złożono dwie oferty. Najniższą ofertową cenę 1 945 921,11 zł brutto zaoferował Wykonawca COLOR-SPORT S.C. Adam Wilk, Waldemar Kosiorowski,
ul. Warszawa 299, 43-155 Bieruń. Cena ta przewyższa o 315 921,11 zł kwotę 1 630 000,00 zł jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Wobec powyższego Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

2021-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane