„Rozbudowa i budowa drogi we wsiach Ochraniew, Henryków, Biały Ług”

Gmina Zduńska Wola

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00158018
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00158018/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-24 10:48
Lokalizacja
Zduńska Wola, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8c04c535-ea09-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8291643131
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliRoboty w zakresie różnych nawierzchniMalowanie nawierzchni parkingówInstalowanie znaków drogowychWyrównywanie terenuInstalowanie infrastruktury okablowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00158018 z dnia 2021-08-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozbudowa i budowa drogi we wsiach Ochraniew, Henryków, Biały Ług”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zduńska Wola

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934447

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zielona 30

1.5.2.) Miejscowość: Zduńska Wola

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-220

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: 43 823 41 20

1.5.8.) Numer faksu: 43 823 27 50

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugzw.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminazdunskawola.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Rozbudowa i budowa drogi we wsiach Ochraniew, Henryków, Biały Ług”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8c04c535-ea09-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00158018

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001090/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa i przebudowa drogi gminnej w miejscowościach Ochraniew, Henryków, Biały Ług

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00122381/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IPIU.271.1.9.2021.MB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2800727,01 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa i budowa układu drogowego drogi gminnej przebiegającej przez wsie Ochraniew, Henryków i Biały Ług i dotyczy drogi jednojezdniowej dwukierunkowej z poboczami gruntowymi.
Początek inwestycji znajduje się na granicy obszarów administracyjnych gminy miejskiej i wiejskiej Zduńska Wola, a koniec odcinka stanowi włączenie do istniejącej drogi gminnej we wsi Biały Ług.

Inwestycja obejmie w szczególności:
- jedną jezdnię dwukierunkową o szerokości 5,5m;
- przekrój uliczny o spadku jednostronnym 2% w kierunku rowu;
- pobocza gruntowe o szerokości 0,75m;
- zjazdy na sąsiednie posesje o szerokości min. 3m nawierzchni bitumicznej;
- przebudowę oraz poszerzenie przejazdu kolejowego w km 0+331,93;
- wyposażenie ulicy w oznakowanie pionowe i poziome;
- zabezpieczenie istniejących urządzeń infrastruktury komunalnej kolidujących z rozwiązaniami drogowymi oraz usunięcie kolizji.
- odwodnienie pasa drogowego poprzez rów drogowy mający charakter rowów odparowujących.

Inwestycja została podzielona na trzy odcinki:

Odcinek 1 - rozbudowa drogi gminnej we wsiach Ochraniew i Henryków, na odcinku o długości około 750m, biegnie po śladzie istniejącej drogi gruntowej o nawierzchni ulepszonej żużlem i żwirem.
Zakres tego odcinka obejmuje również przebudowę wodociągu kolidującego z zaprojektowanym rozwiązaniem drogowym.

Odcinek 2 - budowa nowego odcinka drogi gminnej we wsi Henryków na odcinku o długości 199 m.
Droga na całym odcinku przebiega po nowym śladzie. Projektowana droga łączy istniejące odcinki drogi gminnej, a tym samym wsie Henryków oraz Biały Ług.

Odcinek 3 – rozbudowa drogi gminnej we wsi Biały Ług na odcinku około 225 m.
Przebiega po istniejącym śladzie drogi przez wieś Biały Ług na odcinku około 225m od końca etapu II inwestycji do istniejącej drogi gminnej we wsi Biały Ług i obejmuje wykonanie włączenia do istniejącego skrzyżowania, bez jego przebudowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233270-2 - Malowanie nawierzchni parkingów

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45236000-0 - Wyrównywanie terenu

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 pkt. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.) Zamawiający informuje,
że w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt. 3 ustawy postępowanie unieważniono.
2021-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane