Modernizacja instalacji wentylacji magazynów archiwum w oddziale IPN w Katowicach przy ul. Józefowskiej102
Instytut Pamięci Narodowej - Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00157456
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00157456/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-23 15:37
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-159f0b5c-d349-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5252180487
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00157456 z dnia 2021-08-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja instalacji wentylacji magazynów archiwum w oddziale IPN w Katowicach przy ul. Józefowskiej102
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Pamięci Narodowej - Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016365090
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Janusza Kurtyki 1
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-676
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp@ipn.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ipn.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ipn.logintrade.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja instalacji wentylacji magazynów archiwum w oddziale IPN w Katowicach przy ul. Józefowskiej1022.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-159f0b5c-d349-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00157456
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011021/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Modernizacja systemu wentylacji magazynów archiwum w starej części budynku Oddziału IPN-KŚZpNP w Katowicach przy ul. Józefowskiej 10
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00090762/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BAG-54/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja instalacji wentylacji magazynów archiwum w Oddziale IPN w Katowicach przy ul. Józefowskiej102
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia oraz wymagania jakościowe określa:
1) dokumentacja projektowa sporządzona w maju 2021 r., stanowiąca załącznik nr 12 do SWZ,w skład której wchodzi:
a) Projekt wykonawczy – instalacja wentylacji i klimatyzacji,
b) Projekt wykonawczy – instalacje elektryczne,
c) Przedmiar robót – instalacja wentylacji i klimatyzacji,
d) Przedmiar robót – instalacja c.t. i w.l.
e) Przedmiar robót – branża elektryczna,
f) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót – instalacje elektryczne,
g) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót – instalacja wentylacji i klimatyzacji,
2) Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik nr 13 do SWZ
3. Zamawiający wymaga aby Wykonawca lub Podwykonawca zatrudniał na podstawie stosunku pracy (umowy o pracę) osoby, które będą wykonywać czynności związane z realizacją niniejszego zamówienia tj. biorące bezpośredni udział w montażu elementów instalacji wentylacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331210-1 - Instalowanie wentylacji
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232141-2 - Roboty grzewcze
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 941417,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 941417,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 941417,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AIRKO Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6462986636
7.3.3) Ulica: Oficerska
7.3.4) Miejscowość: Lędziny
7.3.5) Kod pocztowy: 43-143
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 941417,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-29| 2021-08-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |