Przebudowa budynku Urzędu Miejskiego w Białej – etap II
Gmina Biała
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00157460
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00157460/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-23 15:38
- Lokalizacja
- Biała, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2f1a3e69-f41d-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7551912048
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00157460 z dnia 2021-08-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku Urzędu Miejskiego w Białej – etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Biała
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413343
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 10
1.5.2.) Miejscowość: Biała
1.5.3.) Kod pocztowy: 48-210
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.7.) Numer telefonu: 774388531
1.5.8.) Numer faksu: 774387679
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@biala.gmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.biala.gmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa budynku Urzędu Miejskiego w Białej – etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2f1a3e69-f41d-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00157460
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000401/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Przebudowa budynku Urzędu Miejskiego w Białej - etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00134980/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GKZP.271.13.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączonym do SWZ projekcie zagospodarowania terenu i rysunkach technicznych (załącznik 6 do SWZ), w kolorze czerwonym naniesiono zmiany, które określają właściwy wymiar windy.
Załączona dokumentacja techniczna obejmuje swoim zakresem przebudowę budynku Urzędu Miejskiego w Białej. Niniejsze postępowanie odnosi się wyłącznie do wykonania prac związanych z wykonaniem szybu windy. Dokładny zakres wskazany został w przedmiarze prac
UWAGA .
Obecnie prowadzone są prace budowlane przy przebudowie Urzędu Miejskiego i ustanowiony został kierownik budowy i nadzór inwestorski. Z uwagi na fakt, iż planowane prace stanowią część realizowanego już pozwolenia na budowę, osoby te pełniły będą także funkcje przy budowie szybu. Po stronie wykonawcy będzie powołanie kierownika robót konstrukcyjnych
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
opis przedmiotu zamówienia określony jest szczegółowo w dokumentacji technicznej, zatwierdzonej decyzją – pozwoleniem na budowę nr 11 (AB-IV.6740.1.79.2020) z dnia 31.12.2020 r., oraz przedmiarem prac – załącznik nr 6 do SWZ,
projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 3 do SWZ.
Wykonawca zobligowany jest do :
- opracowanie dokumentacji powykonawczej obejmującej min.:
• dokumenty z przeprowadzonych badań i sprawdzeń,
• dokumenty potwierdzające jakość wbudowanych materiałów,
• dokumenty świadczące o dopuszczeniu wyrobów do obrotu i powszechnego stosowania w budownictwie,
• oświadczenia Kierownika Robót (zgodnie z ustawą Prawo budowlane),
• protokoły odbioru robót.
3) Gwarancja i rękojmia
- Wymagany okres gwarancji na wykonany przedmiot umowy – minimum 36 miesięcy, maksymalnie 72 miesiące .
- Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot umowy – 36 miesięcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45223200-8 - Roboty konstrukcyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający dnia 30.07.2021 r. określił wartość szacunkową zamówienia publicznego na podstawie kosztorysu inwestorskiego na kwotę 79 731,42 zł w związku z tym na realizację zadania zamierzał przeznaczyć 100 000,00 zł. Do upływu terminu składania ofert wpłynęła jedna oferta złożona przez wykonawcę: Zbigniew Dwornicki Usługi Budowlane Radostynia 48a, 48-210 Biała, cena wskazana w formularzu ofertowym wyniosła 179 191,34 zł i znacznie przekracza kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację przedmiotowego zamówienia publicznego. Tym samym zamawiający unieważnia postępowanie.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 179191,34 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 179191,34 PLN
| 2021-08-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |