Dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Wałcz w roku szkolnym 2021/2022 - przewozy regularne specjalne II
Gmina Wałcz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00158100
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-08-24 11:19
- Lokalizacja
- Wałcz, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7651602689
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osóbUsługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)Usługi w zakresie transportu drogowego
Wykonawcy
6 przyznanych
WAŁECKIE TOWARZYSTWO PRZEWOZOWE "L&S" GRZEGORZ LASOCKI SPÓŁKA JAWNAWałcz, PL
325 701,67 PLNWAŁECKIE TOWARZYSTWO PRZEWOZOWE "L&S" GRZEGORZ LASOCKI SPÓŁKA JAWNAWałcz, PL
325 701,67 PLNWAŁECKIE TOWARZYSTWO PRZEWOZOWE "L&S" GRZEGORZ LASOCKI SPÓŁKA JAWNAWałcz, PL
325 701,67 PLNWAŁECKIE TOWARZYSTWO PRZEWOZOWE "L&S" GRZEGORZ LASOCKI SPÓŁKA JAWNAWałcz, PL
325 701,67 PLNWAŁECKIE TOWARZYSTWO PRZEWOZOWE "L&S" GRZEGORZ LASOCKI SPÓŁKA JAWNAWałcz, PL
325 701,67 PLNWAŁECKIE TOWARZYSTWO PRZEWOZOWE "L&S" GRZEGORZ LASOCKI SPÓŁKA JAWNAWałcz, PL
325 701,67 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.