Rozbudowa skateparku przy ul. Słowackiego w Tarnowie

Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00158072
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00158072/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-24 11:10
Lokalizacja
Tarnów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6b87e805-f118-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8731011086
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychUsługi projektowania architektonicznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00158072 z dnia 2021-08-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa skateparku przy ul. Słowackiego w Tarnowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661323

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 2

1.5.2.) Miejscowość: Tarnów

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: e.choczynska@umt.tarnow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/umtarnow

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa skateparku przy ul. Słowackiego w Tarnowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b87e805-f118-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00158072

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002408/17/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.32 Rozbudowa skateparku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00132971/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIM.271.22.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 171819,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na rozbudowie i przebudowie istniejącego skateparku przy ul. Słowackiego w Tarnowie na podstawie Programu Funkcjonalno - Użytkowego opracowanego przez Urząd Miasta Tarnowa.
Zakres zamówienia obejmuje m.in.:
1) opracowanie dokumentacji technicznej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót, przedmiarów robót i kosztorysów ofertowych,
2) uzyskanie wszelkich niezbędnych warunków, opinii, uzgodnień, sprawdzeń, postanowień, ekspertyz, decyzji, itp.
3) wykonanie robót budowlanych oraz dostawę i montaż przeszkód zgodnie z umową, decyzją/ami o pozwoleniu na budowę i dokumentacją projektową zaakceptowaną przez Zamawiającego,
4) wykonanie powykonawczego operatu geodezyjnego,
5) przygotowanie i przekazanie Zamawiającemu kompletu dokumentów koniecznych do zgłoszenia zakończenia robót najpóźniej w dniu odbioru końcowego robót,
6) sprawowanie nadzoru autorskiego.
UWAGA:
Należy zaprojektować i zamontować przeszkody skateparku (Bank Ramp-y i Quarter Pipe) jako cztery niezależne przeszkody w celu umożliwienia późniejszej zmiany konfiguracji skateparku.
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ oraz Program Funkcjonalno-Użytkowy (PFU), stanowiący załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp, gdyż wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu. Z uwagi na fakt, że jedyna oferta złożona w ww. postępowaniu została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 14 ustawy Pzp, zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na ww. podstawie prawnej.
2021-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane