Remont elewacji gminnego budynku mieszkalnego przy ul. Waszyngtona 28-30 w Gdyni
ZARZĄD BUDYNKÓW I LOKALI KOMUNALNYCH W GDYNI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00158093
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00158093/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-24 11:18
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4c9dba23-f517-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5862295823
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00158093 z dnia 2021-08-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont elewacji gminnego budynku mieszkalnego przy ul. Waszyngtona 28-30 w Gdyni
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD BUDYNKÓW I LOKALI KOMUNALNYCH W GDYNI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 360995521
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Hugo Kołłątaja 1
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-332
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 58 628 41 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@zbilk.gdynia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbilk.gdynia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/zbilkgdynia1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont elewacji gminnego budynku mieszkalnego przy ul. Waszyngtona 28-30 w Gdyni2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4c9dba23-f517-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00158093
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00141956/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZBILK.IZ.BB.241.P.8.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1175932,88 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1063277,23 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zakresie wykonania izolacji pionowej, elewacji oraz instalacji elektrycznej w budynku wielorodzinnym położonym przy ul. J. Waszyngtona 28-30 w Gdyni.
2. Roboty budowlane obejmować będą w szczególności:
1) Branża ogólnobudowlana:
a) Osuszenie budynku metodą bezinwazyjną,
b) Elewacja frontowa (wschodnia):
- skucie w 100% istniejącego tynku cem. - wap.
- rozbiórka istniejących murowanych studzienek okien piwnicznych wraz z przekryciami
- demontaż okienek piwnicznych i zamurowanie otworów okiennych
- montaż kanałów wentylacyjnych PCV typu „Z”, montaż w bruzdach ściany zewnętrznej
- ułożenie pionowej izolacji powłokowej p/wodnej typu ciężkiego gr. min. 4mm ścian piwnic
- zasypanie izolacji pionowej nasypem żwirowo-piaskowym
- wymiana drewnianej stolarki okiennej (wszystkie w części nadziemnej) oraz renowacja jednego
zachowanego okna historycznego
- renowacja detalu elewacji (oczyszczenie z farb, uzupełnienia ubytków, impregnacja) – gzyms podokapowy, pilaster od strony południowej. Odtworzenie brakujących elementów ceramicznych – ceglane parapety zewnętrzne
- ułożenie nowego tynku barwionego w masie - w części nadziemnej tynk tradycyjny (wapienno-cementowy), poniżej poziomu 0.00 - tynk cokołowy cementowo-wapienny.
- montaż detali w obrębie wejść do budynku (oprawy oświetlenia zewnętrznego, uchwyty na flagi, skrzynki na listy na stojakach)
- ułożenie koryt betonowych odprowadzających wodę z rur spustowych
- ułożenie opaski żwirowej wzdłuż budynku (z obrzeżem chodnikowym)
c) Elewacja ogrodowa z przybudówkami (zachodnia):
- demontaż wszystkich elementów znajdujących się na ścianie, typu uchwyty, wsporniki itp., ścięcie do lica ściany wystających elementów ceramicznych (parapetów)
- usunięcie wszystkich istniejących izolacji styropianowych z elewacji budynku głównego i przybudówek
- rozbiórki schodów betonowych do przybudówek, nawierzchni utwardzonych na zapleczu budynku (w ogródkach)
- rozbiórka studzienek okien piwnicznych, demontaż okien drewnianych w piwnicach
- demontaż (do ponownego montażu!) podnośnika dla osób niepełnosprawnych, rozbiórka podestu drewnianego
- montaż okien piwnicznych PCV z nawiewnikami
- ułożenie pionowej izolacji powłokowej p/wodnej typu ciężkiego gr. min 4mm ścian piwnic budynku głównego oraz na ścianach fundamentowych przybudówek
- montaż betonowych doświetlaczy piwnicznych bez dna i z rusztem kratowym (na w-wie docieplenia XPS)
- wymiana zdegradowanej drewnianej stolarki okiennej
- wymiana skrzynek gazowych na jednolite, w kolorze szarym RAL 7038
- ułożenie na istniejącym tynku docieplenia w systemie ETICS z zastosowaniem EPS gr. 10cm w części nadziemnej oraz XPS gr. 5cm, położenie tynku cienkowarstwowego silikatowego
- wykonanie nowych schodów betonowych przy wejściach do przybudówek
- wykonanie opasek żwirowych i utwardzenie nawierzchni w obrębie schodów do przybudówek
- montaż ogrodzenia systemowego z siatki na słupkach oraz furtek do ogródków
d) Elewacja szczytowa (północna):
- ułożenie pionowej izolacji powłokowej p/wodnej ścian piwnic budynku głównego oraz ścian
fundamentowych przybudówek
- ułożenie na istniejącym tynku docieplenia metodą lekko-mokrą z zastosowaniem wełny mineralnej oraz tynku cienkowarstwowego silikatowego
e) Prace wewnętrzne związane z poziomą izolacją p/wodną części podziemnej budynku–posadzki:
- skucie istniejących posadzek betonowych i rozbiórka innych rodzajów posadzek
- wykonanie nowych posadzek betonowych
2) Branża elektryczna:
a) Demontaż istniejących instalacji
b) Wytyczenie tras przebiegu l.z. , obwodów elektrycznych
c) Montaż rozdzielnic RR
d) Ułożenie obwodów instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją projektową.
e) Zamontowanie osprzętu elektroinstalacyjnego
f) Montaż opraw oświetlenia administracyjnego
g) Podłączenie kabli i przewodów w tablicach rozdzielczych, rozdzielnicy.
h) Wykonanie ochrony przeciwprzepięciowej i ochrony od porażeń.
i) Pomiary obwodów i aparatów elektrycznych oporność izolacji, ochrona od porażeń.
j) Badanie aparatów elektrycznych.
k) Sporządzenie dokumentacji powykonawczej
Do obowiązków Wykonawcy w ramach przedmiotu zamówienia należy również wywiezienie gruzu, elementów wyposażenia, i innych odpadów oraz ich utylizacja zgodnie z obowiązującymi przepisami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45261320-3 - Kładzenie rynien
45262120-8 - Wznoszenie rusztowań
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45431000-7 - Kładzenie płytek
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45453100-8 - Roboty renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu o udzielenie zamówienia nie złożono żadnej oferty.| 2021-08-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |