Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie więźby dachowej wraz z pokryciem na budynku POW „Razem Raźniej” w Skwierzynie przy ul. Przemysłowej 42A, 66-440 Skwierzyna.

Powiatowy Ośrodek Wsparcia "Razem raźniej" w Skwierzynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00157898
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00157898/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-24 10:05
Lokalizacja
Skwierzyna, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4fa86433-eb87-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5961747820
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeKładzenie rynienPokrywanieIzolowanie dachuMontaż instalacji piorunochronnej

Wykonawcy

1 przyznane

ANETA OLEJNICZAKSkwierzyna, PL · lot 0
455 342,53 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00157898 z dnia 2021-08-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie więźby dachowej wraz z pokryciem na budynku POW „Razem Raźniej” w Skwierzynie przy ul. Przemysłowej 42A, 66-440 Skwierzyna.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Ośrodek Wsparcia "Razem raźniej" w Skwierzynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 081227491

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Przemysłowa 42a

1.5.2.) Miejscowość: Skwierzyna

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-440

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.7.) Numer telefonu: 510036187

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pow@powiat-miedzyrzecki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.wrota.lubuskie.pl/pow_skwierzyna

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://asystent.postepowania.pl/org/starostwo/org/pow/postepowania/179

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie więźby dachowej wraz z pokryciem na budynku POW „Razem Raźniej” w Skwierzynie przy ul. Przemysłowej 42A, 66-440 Skwierzyna.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4fa86433-eb87-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00157898

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00122254/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie więźby dachowej wraz z pokryciem na budynku POW „Razem Raźniej” w Skwierzynie przy ul. Przemysłowej 42A, 66-440 Skwierzyna.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00127452/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: POW.271.4.2021.IM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie więźby dachowej wraz z pokryciem na budynku POW „Razem raźniej” w Skwierzynie przy ul. Przemysłowej 42A na działce o nr 84, obręb 0001 Skwierzyna, jednostka ewidencyjna Skwierzyna.

TYP OBIEKTU
- budynek POW „Razem Raźniej”
- budynek wolnostojący
- budynek 3-kondygnacyjny
- metoda wykonawstwa – tradycyjna
- budynek niepodpiwniczony
- dach dwuspadowy w konstrukcji drewnianej kryty papą termozgrzewalną
- ilość kondygnacji nadziemnych – 3
- kategoria obiektu budowalnego - XI
-powierzchnię zabudowy obliczono zgodnie z zasadami zawartymi w Polskiej Normie

POWIERZCHNIA OBIEKTU
- powierzchnia zabudowy - 434,63 m2
- powierzchnia użytkowa - 1039,2 m2
- powierzchnia całkowita - 406,20 m2
- kubatura - 4230,58 m3
- długość budynku - 20,79 m
- szerokość budynku - 20,45 m
- wysokość budynku - 11,76m

Budynek 3-kondygnacyjny, niepodpiwniczony wykonany w technologii tradycyjnej – murowany. Dach dwuspadowy.

Zakres wskazanej inwestycji obejmuje:
- Zabezpieczenie budynku na czas robót przed czynnikami atmosferycznymi przy uwzględnieniu wykonywania robót etapami po akceptacji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego (minimum 4 etap);
- Demontaż pokrycia papowego wraz z deskowaniem i urządzeniami na połaci dachu;
- Pomiar, sprawdzenie i poziomowanie krokwi, i płatwi;
-Wzmocnienie krokwi, płatwi i uzupełnienie o brakujące elementy konstrukcyjne wraz z wyrównaniem konstrukcji więźby pod ułożenie płyt OSB Firestop zg. z przedmiarem;
- Ułożenie płyt OSB Firestop wraz z montażem mechanicznym zgodnie z wytycznymi w instrukcji montażu producenta;
- Wykonanie pokrycia dachu papą termozgrzewalną 2-warstwy o parametrach zg. z przedmiarem robót z mocowaniem papy podkładowej mechanicznie z użyciem gwoździ z podkładkami ;
- Wykonanie pokrycia papą termozgrzewalną wierzchniego na osnowie SBS gr min. 5,2 mm krycia zg. z przedmiarem robót;
- Wykonanie obróbek blacharskich, montaż rynien, wyłazów, świetlików, klap zg. z przedmiarem robót;
- Montaż instalacji odgromowej i wykonanie pomiarów uziemienia:
- Wywóz odpadów i utylizacja;
a/ Inne nie ujęte w opisie elementy lub problemy zaistniałe w trakcie realizacji wyjaśniane będą na budowie w ramach nadzoru inwestorskiego.
b/ Wszystkie roboty ogólnobudowlane i rozbiórkowe prowadzić z zgodnie z obowiązującymi przepisami i „Technicznymi warunkami wykonania i odbioru robót budowlano-montażowych” pod nadzorem uprawnionych osób.
c/ wszystkie roboty budowlane należy wykonać zgodnie ze sztuką budowlaną oraz przepisami BHP i PPOŻ. i Ochrony Środowiska.
d/ Technologia wykonania robót może być zmieniona na inną pod warunkiem, że nie będzie o niższych parametrach technicznych i użytkowych po uzyskaniu pisemnej zgody Inwestora i Inspektora Nadzoru.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261320-3 - Kładzenie rynien

45261400-8 - Pokrywanie

45261410-1 - Izolowanie dachu

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 455342,53 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 637960,14 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 455342,53 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe OL-AN Aneta Olejniczak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5961760039

7.3.4) Miejscowość: Skwierzyna

7.3.5) Kod pocztowy: 66-440

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 455342,53 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-11-30
2021-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane