Remont dróg dojazdowych do gruntów rolnych znajdujących się na terenie gminy Nowy Wiśnicz.
GMINA NOWY WIŚNICZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00158369
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00158369/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-24 12:45
- Lokalizacja
- Nowy Wiśnicz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-916bdb04-e2d8-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8681021360
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00158369 z dnia 2021-08-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg dojazdowych do gruntów rolnych znajdujących się na terenie gminy Nowy Wiśnicz.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NOWY WIŚNICZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661122
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 38
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Wiśnicz
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-720
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 14 68 509 10
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@nowywisnicz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowywisnicz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.malopolska.pl/umnowegowisnicza1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dróg dojazdowych do gruntów rolnych znajdujących się na terenie gminy Nowy Wiśnicz.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-916bdb04-e2d8-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00158369
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000619/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Wykonanie nawierzchni na drogach gminnych i wewnętrznych znajdujących się na terenie gminy Nowy Wiśnicz
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00110783/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI-ZPU.271.19.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont dróg dojazdowych do gruntów rolnych znajdujących się na terenie gminy Nowy Wiśnicz.
2. Zakres robót obejmuje:
1) Remont drogi dojazdowej do pól w miejscowości Chronów na dz. Nr 808, 812/1, polegający na wykonaniu nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych na odcinku o długości 70 mb oraz wykonanie remontu przepustu;
2) Remont drogi dojazdowej do pól w miejscowości Kobyle na dz. Nr 1397, polegający na wykonaniu nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych na odcinku o długości 71 mb;
3) Remont drogi dojazdowej do pół w miejscowości Kopaliny na dz. Nr 89/1, polegający na wykonaniu nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych na odcinku o długości 25,5 mb;
4) Remont drogi wewnętrznej po dz. Nr 89/1 w miejscowości Kopaliny dł 151,00mb, polegający na wykonaniu nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych na odcinku o długości 151,00 mb;
5) Remont drogi dojazdowej do poł w miejscowości Królówka na dz. Nr 3005/2, polegający na wykonaniu podbudowy z kruszywa na odcinku o długości 175,00 mb oraz wykonaniu remontu przepustu;
6) Remont drogi dojazdowej do pól w miejscowości Leksandrowa na dz. Nr 283/2, 281/4, polegający na wykonaniu nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych na odcinku o długości 150,00 mb;
7) Remont drogi wewnętrznej w miejscowości Leksandrowa na dz. Nr 283//2, 281/4 dł. 28,00mb, polegający na wykonaniu nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych na odcinku o długości 28,00 mb;
8) Remont drogi dojazdowej do pól w miejscowości Łomna na dz. Nr 324, polegający na wykonaniu nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych na odcinku o długości 85,00 mb;
9) Remont drogi gminnej nr 580276K Łomna - Borówna etap II w miejscowości Łomna na dz. Nr 324 dł. 95,00 mb, polegający na wykonaniu nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych na odcinku o długości 95,00 mb oraz wykonanie remontu przepustu;
10) Remont drogi dojazdowej do pól w miejscowości Wiśnicz Mały na dz. Nr 364, polegający na wykonaniu nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych na odcinku o długości 31,00 mb;
11) Remont drogi dojazdowej do pól w miejscowości Muchówka na dz. Nr 586, polegający na wykonaniu nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych na odcinku o długości 70,00 mb;
12) Remont drogi dojazdowej do pól w miejscowości Olchawa na dz. Nr 264/10, 264/12, 262/4, polegający na wykonaniu nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych na odcinku o długości 75,00 mb;
13) Remont drogi dojazdowej do pól w miejscowości Połom Duży na dz. Nr 25/2, polegający na wykonaniu nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych na odcinku o długości 65,00 mb;
14) Remont drogi dojazdowej do pól w miejscowości Stary Wiśnicz na dz. Nr 2068, polegający na wykonaniu nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych na odcinku o długości 110,00 mb oraz remont przepustu;
15) Remont drogi dojazdowej do pól w miejscowości Stary Wiśnicz na dz. Nr 907/2, polegający na wykonaniu nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych na odcinku o długości 240,00 mb;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiar robót – stanowiące załączniki do SWZ.
Dokumentacja ta jest załącznikiem do ogłoszenia o przetargu i jest dostępna na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 515423,49 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 515423,49 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 515423,49 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „Krusz-Bud” Piotr Iwulski Roboty Drogowo – Budowlane, „Krusz-Bud” Piotr Iwulski Zakład Eksploatacji Kruszyw
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6830001693
7.3.4) Miejscowość: Zabierzów Bocheński
7.3.5) Kod pocztowy: 32-007
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 515423,49 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |