ROZBUDOWA DROGI WOJEWÓDZKIEJ NR 993 GORLICE-DUKLA ODCINEK 010 KM 2+389,00 – 2+993,55 W CIĄGU UL. DUKIELSKIEJ W GORLICACH
Miasto Gorlice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00158343
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00158343/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-24 12:39
- Lokalizacja
- Gorlice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-306445b3-cfff-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7382125507
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00158343 z dnia 2021-08-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ROZBUDOWA DROGI WOJEWÓDZKIEJ NR 993 GORLICE-DUKLA ODCINEK 010 KM 2+389,00 – 2+993,55 W CIĄGU UL. DUKIELSKIEJ W GORLICACH
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gorlice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893204
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 2
1.5.2.) Miejscowość: Gorlice
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 18 3551252
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@um.gorlice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gorlice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/4717531.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ROZBUDOWA DROGI WOJEWÓDZKIEJ NR 993 GORLICE-DUKLA ODCINEK 010 KM 2+389,00 – 2+993,55 W CIĄGU UL. DUKIELSKIEJ W GORLICACH2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-306445b3-cfff-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00158343
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000932/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Przebudowa i rozbudowa ul. Dukielskiej DW NR 993 relacji Gorlice - Dukla
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00087400/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR-III.271.2.9.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1596613,66 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na rozbudowie drogi wojewódzkiej nr 993 Gorlice-Dukla odcinek 010 km 2+389.00 – km 2+993.55 w ciągu ul. Dukielskiej w zakresie:
1) robót przygotowawczych,
2) robót rozbiórkowych,
3) robót ziemnych,
4) kompleksowej rozbudowy drogi wojewódzkiej,
5) budowy zatoki autobusowej,
6) rozbudowy istniejącego skrzyżowania drogi wojewódzkiej z ul. Łąkową,
7) przebudowy skrzyżowania drogi wojewódzkiej z ul. Dukielską boczna nr 3,
8) przebudowy zjazdów,
9) przebudowy przystanku autobusowego,
10) budowy rowów otwartych,
11) umocnienia rowów otwartych płytami ażurowymi,
12) przebudowy sieci teletechnicznej,
13) budowy oświetlenia przejścia dla pieszych,
14) usunięcia drzew kolidujących z projektowaną inwestycją,
15) budowy brakującego odcinka ścieżki rowerowej z dopuszczonym ruchem pieszym w rejonie skrzyżowania z ul. Łąkową,
16) humusowania i obsiania skarp,
17) umocnienia poboczy kruszywem,
18) opracowania, zatwierdzenia i wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu w uzgodnieniu z ZDW Kraków (dla drogi wojewódzkiej oraz dla ścieżki pieszo-rowerowej) - oznakowanie poziome i pionowe, urządzenia BRD,
19) wykonania oznakowania stałego wg organizacji ruchu (oznakowanie poziome i pionowe, urządzenia BRD), dla drogi wojewódzkiej oraz ścieżki pieszo rowerowej,
20) robót wykończeniowych.
1.2. Zakres prac do wykonania obejmuje odcinek drogi wojewódzkiej w km 2+389.00 – km 2+993.55 w zakresie granicy jej pasa drogowego (łącznie z przebudową skrzyżowania z ul. Łąkową w km 2+750.10 do granicy pasa drogowego) i został zaznaczony na wyciągu z projektu budowlanego (Wyciąg fragmentu mapy sytuacyjnej z znaczonym zakresem robót do wykonania stanowiący zał. nr 4 do SWZ).
1.3. Przedmiot zamówienia obejmuje również wykonanie prac nieujętych w dokumentacji projektowej lub w ilościach innych niż wynikają z dokumentacji wskazanej w ust. 1.6. zgodnie z zał. nr 5 do SWZ.
1.4. Nie jest przedmiotem niniejszego zamówienia część prac związana z rozbudową drogi wojewódzkiej w km 2+389.00 – km 2+993.55 ujęta w dokumentacji wskazanej w ust. 1.6., która została już wykonana. Wykaz prac już wykonanych przedstawia zał. nr 6 do SWZ. Nie jest również przedmiotem niniejszego zamówienia opisana w projekcie budowlanym rozbudowa ul. Łąkowej (od granicy pasa drogowego drogi wojewódzkiej).
1.5. Zamawiający - Miasto Gorlice będzie równocześnie z Wykonawcą niniejszego zamówienia prowadziło poprzez Miejski Zakład Usług Komunalnych z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 92A, 38-300 Gorlice, tymczasowe dowiązanie istniejącej ul. Łąkowej do przebudowywanego skrzyżowania w ciągu DW w km. 2+750.10 (skrzyżowanie z ul. Łąkową). W związku z powyższym w zakresie umowy będzie współpraca Wykonawcy rozbudowywanego odcinka drogi wojewódzkiej z MZUK, który będzie wykonawcą tymczasowego dowiązania istniejącej ul. Łąkowej do skrzyżowania drogi wojewódzkiej.
1.6. Dokumentacja techniczna opisująca przedmiot zamówienia:
1) Decyzja o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej Nr 20/2019 - załącznik nr 1 do SWZ,
2) Projekt Budowlany Rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 993 Gorlice-Dukla odc. 010 w km 2+389,00 – km 2+993,55 w ciągu ul. Dukielskiej w Gorlicach – Projekt zagospodarowania terenu – TOM I - załącznik nr 2 do SWZ,
3) Projekt Budowlany Rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 993 Gorlice-Dukla odc. 010 w km 2+389,00 – km 2+993,55 w ciągu ul. Dukielskiej w Gorlicach – Projekt architektoniczno-budowlany – TOM II - załącznik nr 3 do SWZ,
4) Wyciąg fragmentu mapy sytuacyjnej z projektu budowlanego z znaczonym zakresem robót do wykonania - załącznik nr 4 do SWZ,
5) Wykaz prac nieujętych w dokumentacji projektowej lub w ilościach innych niż wynikają z dokumentacji a obowiązkowych do wykonania w przedmiocie zamówienia - załącznik nr 5 do SWZ,
6) Wykaz prac już wykonanych związanych z rozbudową drogi wojewódzkiej w km 2+389.00 – km 2+993.55 – nie będących przedmiotem zamówienia - załącznik nr 6 do SWZ,
7) Projekt stałej organizacji ruchu Rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 993 Gorlice-Dukla odc. 010 w km 2+389,00 – km 2+993,55 w ciągu ul. Dukielskiej w Gorlicach - załącznik nr 7 do SWZ,
8) STWiORB Rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 993 Gorlice-Dukla odc. 010 w km 2+389,00 – km 2+993,55 w ciągu ul. Dukielskiej w Gorlicach - załącznik nr 8 do SWZ,
1.7. Przedmiar robót Rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 993 Gorlice-Dukla odc. 010 w km 2+389,00 – km 2+993,55 w ciągu ul. Dukielskiej w Gorlicach – załącznik nr 9 do SWZ stanowi element pomocniczy opisu przedmiotu umowy i ze względu na ryczałtowy charakter wynagrodzenia nie będzie stanowił podstawy do rozliczeń pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1281886,57 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1281886,57 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1281886,57 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe "GODROM" Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 491932915
7.3.3) Ulica: Zakole 9
7.3.4) Miejscowość: Gorlice
7.3.5) Kod pocztowy: 38-300
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1281886,57 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |