Dostawa narzędzi medycznych (II)
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K.Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00159128
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-08-25 08:46
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9542274017
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Przyrządy chirurgicznePrzyrządy używane na salach operacyjnych
Wykonawcy
19 przyznanych
ARNO-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMietków, PL
198,72 PLNAESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
427,68 PLNARNO-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMietków, PL
734,4 PLNOLAF KORGELGłogówek, PL
699,84 PLNOLAF KORGELGłogówek, PL
959,04 PLN'ORTOCARE' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
2471,04 PLNOLAF KORGELGłogówek, PL
2877,12 PLNOLAF KORGELGłogówek, PL
2877,12 PLNOLAF KORGELGłogówek, PL
678,24 PLNOLAF KORGELGłogówek, PL
794,88 PLNOLAF KORGELGłogówek, PL
743,04 PLNOLAF KORGELGłogówek, PL
2496,96 PLNOLAF KORGELGłogówek, PL
721,44 PLNAESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
754,92 PLNOLAF KORGELGłogówek, PL
935,28 PLNOLAF KORGELGłogówek, PL
432 PLNARNO-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMietków, PL
829,44 PLN'ORTOCARE' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
2112,48 PLNAESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
27 217,64 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.