Budowa drogi gminnej Nr 030940C w miejscowości Gawroniec .
Gmina Bukowiec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00158425
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00158425/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-24 13:00
- Lokalizacja
- Bukowiec, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-68a35b39-d996-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5591130730
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00158425 z dnia 2021-08-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej Nr 030940C w miejscowości Gawroniec .
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bukowiec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350984
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dr Fl. Ceynowy 14
1.5.2.) Miejscowość: Bukowiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-122
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@bukowiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gm-bukowiec.rbip.mojregion.info/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gm-bukowiec.rbip.mojregion.info1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi gminnej Nr 030940C w miejscowości Gawroniec .2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-68a35b39-d996-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00158425
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000055/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa drogi gminnej Nr 030940C w miejscowości Gawroniec - budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00100136/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RRiB.271.5.2021.BM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Projektowana inwestycja zlokalizowana jest w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie świeckim, na terenie gminy Bukowiec, w miejscowości Gawroniec.
Początek opracowania znajduje się na skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 1280C, a koniec na działce nr 78 ark. 2, obręb Gawroniec.
Długość projektowanej drogi wynosi 766,23 m (wg założonej kilometracji).
Budowa drogi gminnej polegać będzie na wykonaniu nowej nawierzchni jezdni w technologii bitumicznej wraz z podbudową z kruszywa łamanego, przebudowie istniejących zjazdów, wykonaniu obustronnych gruntowych poboczy o nawierzchni z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 mm oraz niezbędnej infrastruktury (m.in. znaków pionowych, poziomych i urządzeń BRD).
W skład zadania inwestycyjnego wchodzą:
przygotowanie terenu pod budowę (oznakowanie terenu),
rozbiórka elementów dróg,
usunięcie warstwy ziemi urodzajnej (humusu),
usunięcie karpin po wyciętych drzewach wraz z zasypaniem dołów,
wykonanie robót ziemnych,
wykonanie koryta pod konstrukcję nawierzchni,
wyprofilowanie i zagęszczenie podłoża,
wykonanie warstwy odsączającej z piasku,
wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 mm,
wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego gr. 3 cm
wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego gr. 3 cm
wykonanie nawierzchni zjazdów z betonu asfaltowego,
wykonanie obustronnych poboczy o nawierzchni z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 mm,
wykonanie oznakowania poziomego i pionowego,
wykonanie elementów bezpieczeństwa ruchu (w tym kompletnych progów zwalniających wyspowych),
zabezpieczenie rurami ochronnymi istniejących kabli telekomunikacyjnych oraz przewodów istniejącej sieci wodociągowej,
wykonanie terenów zielonych wraz z profilowaniem i humusowaniem,
wykonanie robót wykończeniowych,
inwentaryzacja powykonawcza.
Podstawowe dane techniczne
Parametry techniczne i geometryczne przyjęto zgodnie z RMTiGM z dnia 2 marca 1999 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogi publiczne i ich usytuowanie (ze zmianami) oraz z warunkami zamówienia.
Założenia projektowe dla budowanej drogi gminnej:
Klasa drogi „D”
Kategoria ruchu KR1
Prędkość projektowa 30 km/h
Szerokość jezdni 3,50 m
Spadek poprzeczny jezdni na prostej 2,0%
Szerokość poboczy 0,75 m
- inwentaryzacja powykonawcza.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 592776,95 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 619189,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 592776,95 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U. "KIC-TRANS" - Piotr Różycki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5591341237
7.3.3) Ulica: Broniewskiego 4
7.3.4) Miejscowość: Drzycim
7.3.5) Kod pocztowy: 86-140
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 592776,95 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
zakończenie zadania w terminie 2 miesięcy licząc od daty przekazania terenu budowy.| 2021-08-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |