Roboty budowlane w budynkach na terenie Ośrodka Reprezentacyjnego MON

Ośrodek Reprezentacyjny Ministerstwa Obrony Narodowej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00158428
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00158428/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-24 13:01
Lokalizacja
Nowa Wieś, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-03df56eb-f06a-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5340016936
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneTynkowanieInstalowanie drzwiRoboty renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00158428 z dnia 2021-08-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane w budynkach na terenie
Ośrodka Reprezentacyjnego MON

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Reprezentacyjny Ministerstwa Obrony Narodowej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010427452

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Grodziska 1

1.5.2.) Miejscowość: Nowa Wieś

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-800

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 261 892 097

1.5.8.) Numer faksu: 261 892 048

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ormon@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ormon.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

Postępowanie prowadzone jest za pośrednictwem platformazakupowa.pl (dalej jako „Platforma”) pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/ormon

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Wojskowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane w budynkach na terenie
Ośrodka Reprezentacyjnego MON

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-03df56eb-f06a-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00158428

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000336/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Roboty budowlane, w tym: -konserwacja pom. sanitarnego w bud. nr 1, -wym. drzwi zewn. w bud. nr 34, -wymiana parapetów w bud. nr 1, -konserwacja odcin. instal. wodociąg. i ciepł. w bud. nr 45,53,56.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00131664/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 8/INFR/TP/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 39200,51 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Konserwacja pomieszczenia sanitarnego w budynku nr 1;
Wymiana drzwi zewnętrznych w budynku nr 34.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45453100-8 - Roboty renowacyjne

4.5.5.) Wartość części: 19614,79 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wymiana parapetów w pomieszczeniu biblioteki w budynku nr 1.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453100-8 - Roboty renowacyjne

4.5.5.) Wartość części: 13600,37 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Konserwacja odcinków instalacji wodociągowej i ciepłowniczej
w budynkach nr 45,53,56.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

4.5.5.) Wartość części: 5985,35 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia, gdyż nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia, gdyż nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia, gdyż nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2021-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane