Budowa całorocznego, modułowego obiektu budowlanego w konstrukcji kontenerowej, przeznaczonego dla służb ratownictwa wodnego GOS i klubu „Morsów” wraz z infrastrukturą wod. – kan. i elektryczną
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00158737
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00158737/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-24 14:28
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d67c40c9-f381-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5840203274
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00158737 z dnia 2021-08-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa całorocznego, modułowego obiektu budowlanego w konstrukcji kontenerowej, przeznaczonego dla służb ratownictwa wodnego GOS i klubu „Morsów” wraz z infrastrukturą wod. – kan. i elektryczną
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000168372
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żaglowa 11
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-560
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drmg@gdansk.gda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drmg.gdansk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/drmg_gdansk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka organizacyjna administracji samorządowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa całorocznego, modułowego obiektu budowlanego w konstrukcji kontenerowej, przeznaczonego dla służb ratownictwa wodnego GOS i klubu „Morsów” wraz z infrastrukturą wod. – kan. i elektryczną2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d67c40c9-f381-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00158737
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005662/85/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.92 Budowa całorocznego, modułowego obiektu budowlanego w konstrukcji kontenerowej, przeznaczonego dla służb ratownictwa wodnego GOS i klubu „Morsów” wraz z infrastrukturą wod. – kan. i elektryczną
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00141623/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 127/BZP-U.510.98/2021/KB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. W imieniu i na rzecz zamawiającego postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzi Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska, 80–560 Gdańsk, ul. Żaglowa 11, działająca w imieniu i na rzecz: Gmina Miasta Gdańska - Gdański Ośrodek Sportu, Ul. Traugutta 29, 80-221 Gdańsk.
2. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Budowa całorocznego, modułowego obiektu budowlanego w konstrukcji kontenerowej, przeznaczonego dla służb ratownictwa wodnego GOS i klubu „Morsów” wraz z infrastrukturą wod. – kan. i elektryczną.”
3. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wszystkie prace, czynności i roboty konieczne dla wykonania zadania inwestycyjnego, w tym następujące elementy:
a. W ramach I i II przedmiotu odbioru:
Budowa przyłącza teletechnicznego do całorocznego, modułowego obiektu budowlanego w konstrukcji kontenerowej, przeznaczonego dla służb ratownictwa wodnego GOS i klubu „Morsów” w trybie zaprojektuj i wybuduj;
b. w ramach III przedmiotu odbioru:
Budowa całorocznego, modułowego obiektu budowlanego w konstrukcji kontenerowej, przeznaczonego dla służb ratownictwa wodnego GOS i klubu „Morsów” wraz z infrastrukturą wod. – kan. i elektryczną w trybie wybuduj.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie przesłanki, o której mowa w art. 255 pkt 1) ustawy Pzp - w postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2021-08-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |