Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby LUW w Lublinie
LUBELSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W LUBLINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00158502
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-08-24 13:25
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7120104674
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Komputery przenośneUrządzenia komputeroweKomputer biurkowyMonitory ekranowe
Wykonawcy
3 przyznane
"ALLTECH" SPÓŁKA JAWNA ZDZISŁAW PAJĄK , ARTUR PAJĄKPłock, PL
148 961,61 PLNATUT CENTRUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
4609,98 PLNATUT CENTRUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
4609,98 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.