Odbudowa konstrukcji i pokrycia dachu Zamku Piastowskiego
Gmina Jawor
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00158300
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00158300/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-24 12:27
- Lokalizacja
- Jawor, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-75732b0c-da51-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6951399909
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00158300 z dnia 2021-08-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odbudowa konstrukcji i pokrycia dachu Zamku Piastowskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jawor
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647392
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Jawor
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-400
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: +48/76 870-20-21
1.5.8.) Numer faksu: +48/76 870-22-02
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@jawor.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jawor.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminajawor.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odbudowa konstrukcji i pokrycia dachu Zamku Piastowskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-75732b0c-da51-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00158300
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001686/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Odbudowa konstrukcji i pokrycia dachu Zamku Piastowskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00136560/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 199400,87 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
1. Nazwa przedmiotu zamówienia: Odbudowa konstrukcji i pokrycia dachu Zamku Piastowskiego.
1) Przedmiotem zamówienia jest odbudowa konstrukcji i pokrycia dachu Zamku Piastowskiego – część B i D. Wykonanie docelowego remontu dachu łącznie z impregnacją więźby dachowej. Są to części dachu oznaczone w dokumentacji literami „B” i „D” wg rysunku nr 04 Projektu Budowlanego.
W ramach remontu należy m. in.:
− zdjąć istniejące pokrycie z dachówki ceramicznej karpiówki,
− elementy skorodowane biologicznie usunąć i wymienić na nowe o takich samych przekrojach, usunąć istniejące łaty, elementy porażone ociosać,
− usunąć istniejące opierzenia, rynny i rury spustowe,
− założyć nowe wyłazy na dach,
− wszystkie istniejące drewniane elementy więźby zabezpieczyć przeciw owadom i przeciwpożarowo do uzyskania stopnia trudno zapalności (NRO), istniejące elementy przed zabezpieczeniem preparatem jak wyżej, oczyścić z zanieczyszczeń szczotkami stalowymi,
− na krokwiach rozpiąć membranę, wzdłuż krokwi przybić kontrłaty dystansowe zabezpieczone przeciwpożarowo (NRO),
− przybić nowe łaty zabezpieczone przeciwpożarowo (NRO),
− wykonać nowe opierzenia z blachy cynkowo – tytanowej,
− założyć nowe rynny z blachy cynkowo- tytanowej o średnicy Ø150, wymienić górne odcinki rur spustowych o średnicy Ø120 z blachy cynkowo-tytanowej, na połączeniach rynny i rury spustowej wykonać zbiorniczek z blachy cynkowo-tytanowej, łączenie elementów opierzenia, rynien i rur spustowych wykonać spoiwem cynkowo-ołowiowym,
− wykonać pokrycie dachu z nowej dachówki ceramicznej karpiówki układanej podwójnie w koronkę (należy zastosować dachówkę szerokości 15,3 cm kolor naturalna czerwień tj. taką jak na wyremontowanej już połaci) na łącznej powierzchni około 645,0 m2, sposób mocowania zgodnie z wytycznymi producenta, stosować również dachówki wentylacyjne do wentylowania zgodnie z wytycznymi producenta,
− wykonać tynkowanie i malowanie ścian wraz z malowaniem farbą silikatową białą,
− wykonać przemurowanie kominów, wykonać tynki na kominach i pomalować farbą silikatową białą,
− wykonać impregnację więźby dachowej,
− zutylizować powstałe odpady.
2) Instalację odgromową należy pozostawić istniejącą. W razie konieczności należy ją zdemontować i ponownie zamontować.
3) Lokalizacja obiektu: działka nr 141, obręb nr 7 – Stare Miasto, Gmina Jawor, powiat jaworski.
4) Obiekt wpisany do rejestru zabytków nr A/2956/351 decyzją z dnia 22.11.1956 r.
5) Prace budowlane realizowane będą na podstawie ważnej decyzji – pozwolenia na budowę nr 239/2014 z dnia 30 lipca 2017 r. oraz Decyzji Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków nr 534/2021 z dnia 25 czerwca 2021 r. na prowadzenie robót budowlanych przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków.
2. Szczegółowy zakres prac objętych niniejszym zamówieniem znajduje się w Dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 9 do SWZ, w SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiącej Załącznik nr 8 do SWZ, które stanowią podstawę do sporządzenia oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261910-6 - Naprawa dachów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. W niniejszym postępowaniu nie została złożona żadna oferta.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-08-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |