Przebudowa oświetlenia drogowego we Włodawie dla 3 zadań: ulic Piastowskiej, Semki, Sawki, Ulany, Kupały, Saskiej, Ziemowita, Estery, Zabagonie, Waligóry, Światowida,9Pułku Artylerii Ciężkiej, Lipowej
Gmina Miejska Włodawa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00158316
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00158316/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-24 12:31
- Lokalizacja
- Włodawa, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3f13d4f3-d32f-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5651409974
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00158316 z dnia 2021-08-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa oświetlenia drogowego we Włodawie dla 3 zadań: ulic Piastowskiej, Semki, Sawki, Ulany, Kupały, Saskiej, Ziemowita, Estery, Zabagonie, Waligóry, Światowida,9Pułku Artylerii Ciężkiej, Lipowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Włodawa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110197902
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. J. Piłsudskiego 41
1.5.2.) Miejscowość: Włodawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-200
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: 825721444
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@wlodawa.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wlodawa.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wlodawa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa oświetlenia drogowego we Włodawie dla 3 zadań: ulic Piastowskiej, Semki, Sawki, Ulany, Kupały, Saskiej, Ziemowita, Estery, Zabagonie, Waligóry, Światowida,9Pułku Artylerii Ciężkiej, Lipowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3f13d4f3-d32f-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00158316
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003094/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa oświetlenia drogi gminnej nr 104284L – ul. Lipowa we Włodawie
1.1.6 Budowa oświetlenia drogi gminnej nr 104284L – ul. 9 Pułku Artylerii Ciężkiej we Włodawie
1.1.7 Przebudowa oświetlenia drogowego na ul. Piastowskiej, ul. Semki, ul. Sawki, ul. Ulany, ul. Kupały, ul. Saskiej, ul. Ziemowita, ul. Estery, ul. Zabagonie, ul. Waligóry, ul. Światowida – etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00091118/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPA.271.11.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ I -„Przebudowa oświetlenia drogowego na ul. Piastowskiej, ul. Semki, ul. Sawki, ul. Ulany, ul. Kupały, ul. Saskiej, ul. Ziemowita, ul. Estery, ul. Zabagonie, ul. Waligóry, ul. Światowida – etap II”.Przedmiot zamówienia obejmuje, w szczególności:
• ustawieniu łącznie 38 szt. słupów oświetleniowych aluminiowych prostych z wysięgnikiem na fundamentach 38 szt.;
• montażu łącznie 22 szt. opraw LED (48W, 72W) na wysięgnikach;
• wykonaniu badań i pomiarów elektrycznych;
• ułożenie kabla energetycznego YAKY 0,6/1kV 4x25mm2 o długości 1 679,6 m
Adres zamówienia:
Drogi gminne: nr 104309L – ul. Ulany, dz. nr ewid. 1322, obręb 1 – 0001, jedn. ewid.: Włodawa – 061901_1, nr 104302L – ul. Semki, dz. nr ewid. 1281, obręb 1 – 0001, jedn. ewid.: Włodawa – 061901_1, nr 104265L -ul. Kupały, dz. nr ewid. 1349, obręb 1 – 0001, jedn. ewid.: Włodawa – 061901_1, nr 104300L – ul. Sawki, dz. nr ewid. 1298, obręb 1 – 0001, jedn. ewid.: Włodawa – 061901_1 oraz nr 104279L – ul. Piastowska, dz. nr ewid. 1272, obręb 1 – 0001, jedn. ewid.: Włodawa – 061901_1;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 208000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ II- „Przebudowa oświetlenia drogi gminnej nr 104284L – ul. 9 Pułku Artylerii Ciężkiej we Włodawa”.Przedmiot zamówienia polega, w szczególności na:
• ustawieniu łącznie 5 szt. słupów oświetleniowych aluminiowych prostych z wysięgnikiem na fundamentach 5 szt.;
• montażu łącznie 5 szt. opraw LED o mocy 72W na wysięgnikach 5 szt.;
• wykonaniu badań i pomiarów elektrycznych;
• ułożenie kabla energetycznego YAKY 0,6/1kV 4x25mm2 o długości 643,76 m.
Adres zamówienia:
Droga gminna: nr 104284L – ul. 9 Pułku Artylerii Ciężkiej, dz. nr ewid. 2421/1, obręb 1 – 0001, jedn. ewid.: Włodawa – 061901_1
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 38528,95 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ III - Przebudowa oświetlenia drogi gminnej nr 104266L – ul. Lipowa we Włodawa”.Przedmiot zamówienia polega, w szczególności na:
• ustawieniu łącznie 4 szt. słupów oświetleniowych aluminiowych prostych z wysięgnikiem na fundamentach 4 szt.;
• montażu łącznie 4 szt. opraw LED o mocy 72W na wysięgnikach 4 szt.;
• wykonaniu badań i pomiarów elektrycznych;
• ułożenie kabla energetycznego YAKY 0,6/1kV 4x25mm2 o długości 480,48 m.
Adres zamówienia:
Droga gminna: nr 104266L – ul. Lipowa, dz. nr ewid. 1758, obręb 1
– 0001, jedn. ewid.: Włodawa – 061901_1
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 45510,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 208000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 258628,64 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 208000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „ENERGETYK BIS s. c. K. Brzozowski, A. Kędzierawski.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5651317427
7.3.3) Ulica: ul. Jasna 1
7.3.4) Miejscowość: Włodawa
7.3.5) Kod pocztowy: 22-200
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 208000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 38528,95 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 56280,13 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 38528,95 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.W. ELSTA Iwona Rzeźniczuk,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5631124866
7.3.3) Ulica: ul. Gen. Grota Roweckiego 2B/45
7.3.4) Miejscowość: Chełm
7.3.5) Kod pocztowy: 22-100
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 38528,95 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 40008,91 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 69102,74 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 45510,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AWD Miedziocha Sp. J.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7133093553
7.3.3) Ulica: Pliszczyn 140 A
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-258
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 45510,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |