Modernizacja budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej w Dominikanówce

GMINA KRASNOBRÓD

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00159089
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00159089/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-25 08:19
Lokalizacja
Krasnobród, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c6bfa48f-f37a-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
9222720550
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00159089 z dnia 2021-08-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej w Dominikanówce

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KRASNOBRÓD

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368701

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 36

1.5.2.) Miejscowość: Krasnobród

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-440

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 846607691

1.5.8.) Numer faksu: 846607691

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@krasnobrod.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.krasnobrod.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.krasnobrod.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej w Dominikanówce

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c6bfa48f-f37a-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00159089

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003920/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Modernizacja budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej w Dominikanówce

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00135430/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: I.271.1.5.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania
pn. „Modernizacja budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej w Dominikanówce”.

4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację istniejącego budynku użyteczności publicznej, użytkowanego przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Dominikanówce.
Projektowana przebudowa dotyczy:
• przebudowy i budowy ścian wewnętrznych, wymiany izolacji styropianowej ścian zewnętrznych w obrębie klatki schodowej na izolację z wełny mineralnej,
• wykończenia wnętrz przebudowanych pomieszczeń,
• obudowy sufitu klatki schodowej wraz z ociepleniem,
• wymiany stolarki drzwiowej,
• zabezpieczeniu konstrukcji dachu do stopnia NRO,
• przebudowy biegów schodowych,
• wyposażenia w system oddymiania klatki schodowej wraz z centralą sterującą
i klapą dymową w dachu,
• budowy instalacji oświetlenia ewakuacyjnego oraz rozbudowy istniejącego
o moduły awaryjne,
• montażu i przebudowy hydrantów wewnętrznych,
• rozbudowy instalacji centralnego ogrzewania w części adaptowanej,
• przebudowy instalacji wod. kan. w części adaptowanej,
• budowy zewnętrznej instalacji kanalizacji sanitarnej do istniejącego zbiornika
na ścieki,
• przebudowy instalacji i rozdzielnic elektrycznych w przebudowanych pomieszczeniach.

UWAGA! Dokumentacja znajdująca się w załączniku Nr 1 do SWZ tj. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera szerszy zakres robót budowlanych niż objęte przedmiotowym postępowaniem. Zakres robót objęty niniejszą SWZ nie dotyczy adaptowanych pomieszczeń I piętra z wyłączeniem instalacji C.O. oraz instalacji wod. kan. w obrębie tych pomieszczeń.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie pn. „Modernizacja budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej
w Dominikanówce” unieważnia się zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt. 1 w zw. z art. 266 ustawy Pzp.

Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału
w postępowaniu albo żadnej oferty. W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie nie została złożona żadna oferta. Mając powyższe na względzie uznać należy,
iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na ww. podstawie prawnej.

Reasumując, występują wszystkie przesłanki uzasadniające unieważnienie przedmiotowego postępowania w oparciu o przepisy art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
2021-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane