Przebudowa drogi gminnej nr 497027P w m. Leszcze
Gmina Kościelec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00159154
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00159154/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-25 08:56
- Lokalizacja
- Kościelec, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-05ccc903-e2ef-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6662004632
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00159154 z dnia 2021-08-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 497027P w m. Leszcze
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kościelec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019266
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Turecka 7/3
1.5.2.) Miejscowość: Kościelec
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-604
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 63 2716222
1.5.8.) Numer faksu: 63 2716282
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@koscielec.ug.gov
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.koscielec.ug.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/koscielec1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej nr 497027P w m. Leszcze2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-05ccc903-e2ef-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00159154
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002915/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa drogi gminnej nr 497027P w m. Leszcze
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00111021/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 374460,87 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej nr 497027P od km 0+000 do km 0+858 w miejscowości Leszcze, Gmina Kościelec.
ZAKRES ROBÓT OBEJMUJE :
- rozwiązania sytuacyjne i wysokościowe
- usunięcie drzew, krzewów i pni
- usunięcie humusu
- odcinkowa wymiana gruntu
- wykonanie koryta z profilowaniem i zagęszczeniem istniejącego podłoża gruntowego
- odcinkowe wykonanie stabilizacji betonem cementowym
- wykonanie w-wy podbudowy z mieszanki kamiennej
- ułożenie w-wy ścieralnej z mieszanki mineralno-asfaltowej
- wykonanie gruntowych poboczy
- roboty wykończeniowe
Stan istniejący
Aktualnie na działce nr 322/2 znajduje się droga z jezdnią częściowo o nawierzchni tłuczniowej ze spoiwem hydraulicznym (cementem) i po części bitumicznej. Działki przyległe do pasa drogowego figurują jako budowlane, rolne i pastwiska.
Istniejąca droga posiada nawierzchnię tłuczniową i bitumiczną o podłożu niewysadzinowym (grunt G-1).
Odcinek drogi przebiega w całości po istniejącym pasie drogowym.
Pod względem wysokościowym zróżnicowanie istniejącej niwelety drogi kształtuje się na poziomie przyległego terenu a po części ponad nim.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 378361,26 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 444000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 378361,26 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo Mostowych Spółka Akcyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 666-10-04-943
7.3.3) Ulica: Toruńska 200
7.3.4) Miejscowość: Koło
7.3.5) Kod pocztowy: 62-600
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 378361,26 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-18| 2021-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |