Remont pokrycia dachu w budynku nr 12 na terenie JW. w Suwałkach

25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00159054
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00159054/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-25 07:54
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cec8443c-eebe-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5423224755
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00159054 z dnia 2021-08-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pokrycia dachu w budynku nr 12 na terenie JW. w Suwałkach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200689828

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kawaleryjska 70

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-325

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 25wog.kancelaria@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.25wog.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/25wog_wp

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pokrycia dachu w budynku nr 12 na terenie JW. w Suwałkach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cec8443c-eebe-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00159054

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00006631/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.21 Remont pokrycia dachu w budynku nr 12 na terenie JW w Suwałkach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00128018/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 18/W1/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 349478,32 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Remont pokrycia dachu w budynku nr 12 na terenie JW. w Suwałkach.”
PKOB – 1274 Zabudowania koszarowe
Opis budynku nr 12
Budynek magazynowy wybudowany w 1901 roku , dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony, ściany nadziemia budynku murowane, konstrukcja dachu drewniana , kryty blachą ocynkowaną. Budynek wyposażony w instalacje: wod.- kan., c.o., odgromową i elektryczną.
Dane techniczne budynku nr 12:
- kubatura budynku 6064 m³;
- powierzchnia użytkowa 746 m²;
- wymiary dachu w rzucie: 37,44 m x 15,05 m
- powierzchnia krycia dachu:
pokrycie z blachy: 696 m2;
pokrycie z papy- 49 m2.
1. Opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem opracowania jest remont pokrycia dachu budynku warsztatowego na terenie kompleksu wojskowego JW. w Suwałkach, polegająca na wymianie pokrycia z blachy oraz drewnianych elementów dachu . Istniejące pokrycie jest w złym stanie technicznym, mocno skorodowane. Elementy drewniane więźby dachowej są zmurszałe.
Planuje się wykonanie pokrycia z blachy powlekanej oraz wymianę elementów drewnianych więźby dachowej .
Zakres przewidzianych robót konserwacyjno – naprawczych obejmuje:
 Wymianę pokrycia dachu z blachy ocynkowanej na pokrycie z blachodachówki
 Wymiana obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych z blachy ocynkowanej
na blachę powlekaną,
 Wymiana drewnianych elementów więźby dachowej,
 Przemurowanie kominów w części ponad dachem,
 Wymiana pokrycia stropodachu z papy na pokrycie z papy termozgrzewalnej,
 Wymiana 2szt. zewnętrznych i 3 szt. wewnętrznych drzwi stalowych oraz 2 szt. okien,
 Naprawa posadzki cementowej z ułożeniem wykładziny PCV,
 Naprawa tynków zewnętrznych oraz wykonanie docieplenia ścian maszynowni dźwigu,
 Wymiana: złącza kablowego, instalacji odgromowej, zamontowanie przycisku p.poż.,
 Wymiana opaski przy budynku,
 Wykonanie malowania części pomieszczeń oraz drzwi stalowych,
 Zagospodarowanie odpadów,

UWAGA: szczegółowy zakres robót do realizacji określa niniejszy opis przedmiotu zamówienia, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót oraz przedmiar robót (załączniki do SWZ).
Przyjęte w opisach technologie i materiały podające producentów określają wymagania techniczne i dopuszcza się stosowanie zamienników materiałowych, które nie obniżą wartości użytkowej i jakościowej wykonanych elementów zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne:
W wyznaczonym terminie, tj. do 12.08.2021r. do godz. 09.00 w niniejszym postępowaniu wpłynęła jedna oferta. Oferta wykonawcy przewyższa kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia.
Uzasadnienie prawne:
W oparciu o art. 255 ust. 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie z uwagi, iż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 654426,01 PLN

2021-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane