Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Psary.
GMINA SŁAWNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00159179
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00159179/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-25 09:11
- Lokalizacja
- Sławno, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d8051da7-e545-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7681735627
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00159179 z dnia 2021-08-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Psary.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SŁAWNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648178
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 31
1.5.2.) Miejscowość: Sławno
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-332
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 44 755-18-53
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugslawno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugslawno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.ugslawno.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Psary.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d8051da7-e545-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00159179
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004112/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Psary
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00115464/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OśiP 271.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Psary na działkach o nr. ewid. Janków Psary dz. nr 1193 - Gmina Sławno.
2. Przebudowywana droga znajduje się w miejscowości Psary na działce o nr. ewid. Janków Psary dz. nr 1193, Gmina Sławno.
Obecnie jest to droga o nawierzchni asfaltowej.
1) Odcinek 990mb długości poszerzenie szerokości jezdni o 0,4mb
- wykonanie koryta głębokości 20cm na długości całego odcinka
-wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego gr. 0/63,0/31,5mm gr. 20cm stabilizowanego mechanicznie na długości całego odcinka
-wykonanie skropienia emulsją asfaltową na zimno podbudowy tłuczniowej na długości całego odcinka .
2) Odcinek 990mb
-wykonanie skropienia emulsją asfaltową na zimno podbudowy tłuczniowej oraz istniejącej nawierzchni asfaltowej
- wykonanie wyrównania nawierzchnią z mieszanek mineralno – bitumicznych asfaltowych o grubości 3cm (warstwa wiążąca)
- wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno- bitumicznych asfaltowych o grubości 3cm (warstwa ścieralna)
- pobocza z kruszywa łamanego 0/31,5 mm – warstwa górna o grubości po zagęszczeniu
10 cm
Łączna grubość projektowanej nawierzchni wynosi 26cm.
3. Zakres rzeczowy
L.p. Wyszczególnienie zakresu rzeczowego
1. Roboty przygotowawcze
2. Nawierzchnia
3. Pobocza
4. Roboty wykończeniowe
4. Szczegółowy zakres robót opisany został w dokumentacji technicznej, specyfikacji technicznej
wykonania i odbioru robót budowlanych oraz pomocniczo w przedmiarze robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 261811,65 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 261811,65 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 261811,65 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Zaskórski i Wspólnicy Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7991782271
7.3.3) Ulica: ul. Opoczyńska 38
7.3.4) Miejscowość: Gielniów
7.3.5) Kod pocztowy: 26-434
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 261811,65 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-09-15| 2021-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |