Remont pomieszczeń w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kielcach

WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W KIELCACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00159505
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00159505/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-25 11:31
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3e68a8cd-dd84-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
9590829513
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInne instalacje elektryczneRoboty izolacyjneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneTynkowanieInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówInstalowanie przegródInstalowanie sufitów podwieszanychPokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskieRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN KOZERAKielce, PL · lot 0
263 582,92 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00159505 z dnia 2021-08-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kielcach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W KIELCACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000291954

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jagiellońska 68

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-734

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 22 250 01 15

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wsse-kielce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/wsse-kielce

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pomieszczeń w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kielcach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3e68a8cd-dd84-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00159505

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011961/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont pomieszczeń w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kielcach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00109712/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.5.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 224978,90 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont pomieszczeń w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kielcach.
Zakres prac w szczególności obejmuje:
Pomieszczenie magazynu:
1) Roboty konstrukcyjno-remontowe:
- wymiana posadzek,
-licowanie ścian płytkami ceramicznymi,
- wykonanie posadzek z wykładzin sztucznych,
-wymiana stolarki drzwiowej,
- malowanie pomieszczenia.
2) Roboty demontażowe instalacji:
- Demontaż instalacji kanalizacji,
3) Roboty montażowe instalacji:
- montaż instalacji kanalizacji,
- montaż instalacji wody,
- montaż instalacji elektrycznej,
Pomieszczenie Sali konferencyjnej:
1) Roboty konstrukcyjno-remontowe:
- wymiana posadzek,
- wykonanie posadzek z wykładzin sztucznych,
- stawianie ścianek działowych z gips-kartonu,
- kładzenie gładzi,
- demontaż oraz wymiana grzejników,
- wymiana stolarki drzwiowej,
- malowanie pomieszczenia.
2) Roboty demontażowe instalacji:
- demontaż instalacji elektrycznej
3) Roboty montażowe instalacji:
- montaż instalacji wewnętrznej elektrycznej,
- montaż instalacji internetowej,
- montaż instalacji telefonicznej.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załączniki nr 2A, 2B i 2C do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45421141-4 - Instalowanie przegród

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 246920,94 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 274800,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 263582,92 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Remontowo- Budowlanych KOMA Marcin Kozera

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6572648633

7.3.3) Ulica: Warszawska 31/3,

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-518

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 263582,92 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane