Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Gozdy Etap II i III
Gmina Brzeźnio
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00159291
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00159291/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-25 10:06
- Lokalizacja
- Brzeźnio, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-828d8ccf-df04-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8272140506
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00159291 z dnia 2021-08-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Gozdy Etap II i III
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brzeźnio
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934430
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wspólna 44
1.5.2.) Miejscowość: Brzeźnio
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-275
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: 438203026
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@brzeznio.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.brzeznio.com
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
miniportal.uzp.gov.pl ; www.brzeznio.finn.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Gozdy Etap II i III2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-828d8ccf-df04-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00159291
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002423/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Gozdy Etap II i III
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00107104/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: R.271.1.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 143793,46 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:
„ Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Gozdy”
Etap II od km 0+000 do km 0+194 i Etap III od km 0+84 do km 0+286, tj.
- wytyczenie osi trasy
- karczowanie krzewów
- mechaniczne wyrównanie istniejącej nawierzchni z zagęszczeniem walcami
- wykonanie podbudowy z tłucznia kamiennego
- wykonanie nawierzchni z mieszanki mineralno- asfaltowej AC 11S
- wykonanie mechanicznie poboczy wraz z ich zagęszczeniem
Konstrukcja
Etap II od km 0+000 do km 0+194
1) Nawierzchnia z tłucznia kamiennego grubości 22cm wykonana dwuwarstwowo:
- warstwa dolna z tłucznia kamiennego stabilizowanego mechanicznie frakcji 0/63 mm grubości 12 cm po zagęszczeniu
- warstwa górna z tłucznia kamiennego stabilizowanego mechanicznie frakcji 0/ 31,5mm grubości 10 cm po zagęszczeniu
2) Skropienie podbudowy emulsją asfaltowa >65%w ilości 0,5 kg/m²
3) Nawierzchnia z mieszanek mineralno-asfaltowych dla ruchu KR 1/2 – warstwa
o strukturze warstwy ścieralnej AC11S grubość po zagęszczeniu 5 cm (zawartość asfaltu 6%)
Pobocza:
Pobocza z tłucznia kamiennego grubości po zagęszczeniu 15,0 cm i spadku poprzecznym 5%.
etap III w km 0+084 do km 0+286
- odcinek od km 0+084 do km 0+248
1) Wzmocnienie istniejącej podbudowy tłuczniem kamiennym stabilizowanym mechanicznie frakcji 0/63 mm grubości 12 cm po zagęszczeniu
2) Skropienie podbudowy emulsją asfaltowa >65%w ilości 0,5 kg/m²
3) Nawierzchnia z mieszanek mineralno-asfaltowych dla ruchu KR 1/2 – warstwa o strukturze warstwy ścieralnej AC11S grubość po zagęszczeniu 5 cm (zawartość asfaltu 6%)
- odcinek od km 0+248 do km 0+286
1) Nawierzchnia z tłucznia kamiennego grubości 22cm wykonana dwuwarstwowo:
- warstwa dolna z tłucznia kamiennego stabilizowanego mechanicznie frakcji 0/63 mm grubości 12 cm po zagęszczeniu
- warstwa górna z tłucznia kamiennego stabilizowanego mechanicznie frakcji 0/ 31,5mm grubości 10 cm po zagęszczeniu
2) Skropienie podbudowy emulsją asfaltowa >65%w ilości 0,5 kg/m²
3) Nawierzchnia z mieszanek mineralno-asfaltowych dla ruchu KR 1/2 – warstwa o strukturze warstwy ścieralnej AC11S grubość po zagęszczeniu 5 cm (zawartość asfaltu 6%)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 168995,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 168995,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 168995,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 730932218
7.3.3) Ulica: -
7.3.4) Miejscowość: Czartki 60
7.3.5) Kod pocztowy: 98-200
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 168995,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |