Opracowanie projektu budowlanego na rozbiórkę i budowę nowego wiaduktu–(JNI 1018587) zlokaliz. w ciągu drogi powiatowej nr 1301O (Byczyna ul. Polanowicka) nad linią kolejową nr 272 (Kluczbork–Poznań)

Powiat Kluczborski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00203211
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00203211/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-04-24 08:40
Lokalizacja
Kluczbork, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4cb5c92c-2d9f-4ad0-8251-4cc8b353929a
Identyfikator
7511657874
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi projektowania mostówUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacją

Wykonawcy

1 przyznane

PRACOWNIA PROJEKTOWA "MOSTOPOL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOpole, PL · lot 0
249 690 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00203211 z dnia 2025-04-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie projektu budowlanego na rozbiórkę i budowę nowego wiaduktu–(JNI 1018587) zlokaliz. w ciągu drogi powiatowej nr 1301O (Byczyna ul. Polanowicka) nad linią kolejową nr 272 (Kluczbork–Poznań)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kluczborski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412504

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Katowicka 1

1.5.2.) Miejscowość: Kluczbork

1.5.3.) Kod pocztowy: 46-200

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: 77 418 52 18

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mwalencka@powiatkluczborski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.powiatkluczborski.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiatkluczborski.ezamawiajacy.pl/pn/powiatkluczborski/demand/195894/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie projektu budowlanego na rozbiórkę i budowę nowego wiaduktu–(JNI 1018587) zlokaliz. w ciągu drogi powiatowej nr 1301O (Byczyna ul. Polanowicka) nad linią kolejową nr 272 (Kluczbork–Poznań)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4cb5c92c-2d9f-4ad0-8251-4cc8b353929a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00203211

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00044056/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Opracowanie projektu budowlanego na rozbiórkę i budowę nowego wiaduktu–(JNI 1018587) zlokalizowanego w ciągu dr. pow. nr 1301O (Byczyna ul. Polanowicka) nad linią kolejową nr 272 (Kluczbork – Poznań)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00161287

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZD.272.2.2025.MW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 200000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotowe zadanie zostało podzielone na 4 ETAPY względem zakresu, terminów realizacji oraz płatności częściowych za ich wykonanie. W ramach zamówienia, Zamawiający zleca, a Wykonawca zobowiązuje się do:
ETAP: 1; 2; 3
Opracowania kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego polegającego na rozbiórce istniejącego i budowie nowego wiaduktu JNI 1018587 w ciągu drogi powiatowej nr 1301O w miejscowości Byczyna zgodnie z wytycznymi SWZ wraz z załącznikami.
Uzyskania w imieniu Zamawiającego wszelkich wymaganych prawem opinii i uzgodnień oraz ostatecznej decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej ZRID.
ETAP 4
Sprawowania Nadzoru Autorskiego nad inwestycją w czasie wykonywania robót budowlanych realizowanych na podstawie dokumentacji projektowej.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i jego zakres, opis stanu istniejącego, wszelkie wymagania, warunki, wytyczne oraz sposób realizacji zamówienia określa Specyfikacja Warunków Zamówienia, zwana dalej SWZ wraz z załącznikami, w szczególności: Raport z przeglądu szczegółowego wiaduktu z dnia 1 sierpnia 2024 r., Formularz cenowy Wykonawcy, Oferta Wykonawcy wraz z formularzami oraz Projektowane Postanowienia Umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71322300-4 - Usługi projektowania mostów

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 249690,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 249690,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 249690,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pracownia Projektowa MOSTOPOL Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9910353160

7.3.4) Miejscowość: Opole

7.3.5) Kod pocztowy: 45-920

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

prace geodezyjne, teletechniczne

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 249690,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA - CZAS OBOWIĄZYWANIA UMOWY został podzielony na etapy jn.:
1) Termin wykonania Etapów: 1; 2; 3 (opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem ostatecznej decyzji ZRID): do 24 miesięcy od daty zawarcia umowy, z zastrzeżeniem, że:
• termin opracowania ustalonego zakresu dla Etapu 1: do 15 miesięcy od daty podpisania umowy;
• termin opracowania ustalonego zakresu dla Etapu 2: do 21 miesięcy od daty podpisania umowy;
• termin opracowania ustalonego zakresu dla Etapu 3: do 24 miesięcy od daty podpisania umowy

2) Termin wykonania Etapu 4 (Nadzór Autorski): będzie tożsamy z terminem realizacji robót budowlanych realizowanych na podstawie opracowanej dokumentacji. Zakończenie pełnienia nadzoru autorskiego nad dokumentacją, a tym samym zakończenie całego procesu, nastąpi z dniem podpisania protokołu końcowego odbioru robót budowlanych.
2025-04-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi