Budowa sieci elektroenergetycznej na terenie Gminy Słupsk w m. Jezierzyce, Krępa Słupska i Włynkowo
Gmina Redzikowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00159594
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00159594/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-25 12:08
- Lokalizacja
- Słupsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-01c861cf-e2fb-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8391006582
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty budowlane zakresie budowy linii napowietrznychInstalowanie infrastruktury okablowaniaInstalacje zasilania elektrycznego
Wykonawcy
3 przyznane
MARIUSZ LABUDDALuzino, PL · lot 0
68 265 PLNMARIUSZ LABUDDALuzino, PL · lot 1
71 463 PLNSZYMON JAKIMAGłobino, PL · lot 2
67 650 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00159594 z dnia 2021-08-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieci elektroenergetycznej na terenie Gminy Słupsk w m. Jezierzyce, Krępa Słupska i Włynkowo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Słupsk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979855
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sportowa
1.5.2.) Miejscowość: Słupsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: monikaa@gminaslupsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gminaslupsk.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug_slupsk/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa sieci elektroenergetycznej na terenie Gminy Słupsk w m. Jezierzyce, Krępa Słupska i Włynkowo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-01c861cf-e2fb-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00159594
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003027/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.24 Budowa sieci elektroenergetycznej na terenie Gminy Słupsk w m. Jezierzyce, Krępa Słupska i Włynkowo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00111368/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.19.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 179137,85 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Część nr 1: Budowa sieci elektroenergetycznej 0,4 kV dla oświetlenia drogowego na dz. nr 58/1, 57/1, 101/19, 101/22, 101/5, 101/6, 101/6 w m. Jezierzyce, obr. Jezierzyce, gm. Słupsk.Zgodnie z załączoną do SWZ dokumentacją projektową przewiduje się:
a) wybudowanie linii kablowej YAKY 4x25mm2, ca 400 m;
b) montaż słupa ocynkowanego stylizowanego koloru czarnego RAL. 9005 h=5m z wysięgnikiem stylizowanym na fundamencie – 8 sztuk;
c) fundament prefabrykowany jednoczęściowy – 8szt.;
d) montaż nowych opraw:
- 40 – 45W - 8 sztuk; BARWA NATURALNA 4000K;
e) min. 5 stopniowa redukcja mocy oświetlenia zaprogramowana wstępnie:
100% od 6:00 do 20:00,
80% od 20:00 do 22:00,
60% od 22:00 do 24:00,
40% od 24:00 do 5:00;
f) wysięgnik stylizowany JEDNORAMIENNY – 8 sztuk;
g) ułożenie drutu fi 8 - i podłaszenie do latarń;
h) ułożenie rury osłonowej fi 75 – 20 m;
i) wykonanie przycisków fi 75 – 20 m;
j) folia do przykrycia kabla koloru niebieskiego ca 310 m;
k) włączenie do istniejącej szafki sterującej oświetlenia z wyposażeniem 1 szt.;
l) oznacznik kablowy - 33,0 szt.;
ł) dostarczyć geodezję powykonawczą;
m) zagospodarowanie terenu: doprowadzenie terenu do stanu pierwotnego.
W/w zakres prac należy wykonać zgodnie projektem technicznym zgoda nr AB.6743.641.2021.VIII z dnia 30.06.2021 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232210-7 - Roboty budowlane zakresie budowy linii napowietrznych
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
4.5.5.) Wartość części: 52955,22 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2) Część nr 2: Budowa sieci elektroenergetycznej 0,4 kV na dz. nr 66/1 w m. Krępa Słupska ul. Polna, gm. Słupsk.Zgodnie z załączoną do SWZ dokumentacją projektową przewiduje się:
a) wybudowanie linii kablowej YAKY 4x25mm2, ca 480 m;
b) montaż słupa podwójnie-ocynkowanego h=6m na fundamencie – 10 sztuk, do montażu słupy L1/1, ½,1/3,1/4, 1/5,1/6, 1/7, 2/1, 2/2/2/3;
c) fundament prefabrykowany jednoczęściowy - 10 szt.;
d) montaż nowych opraw zgodnych z projektem;
- 38W - 10 sztuk;
e) min. 5 stopniowa redukcja mocy oświetlenia zaprogramowana wstępnie:
100% od 6:00 do 20:00,
80% od 20:00 do 22:00,
60% od 22:00 do 24:00,
40% od 24:00 do 5:00;
f) barwa naturalna – 3800 – 4000;
g) co najmniej 110 Lm na 1 W;
h) wysięgnik pojedynczy h=1m, a=1m – 10 sztuk;
i) ułożenie rury osłonowej HDPE fi 75 – 3 m;
j) wykonanie rury osłonowej DVR 75 – 45 m;
k) folia do przykrycia kabla koloru niebieskiego ca 460 m;
l) wykonanie szafki sterującej oświetlenia z wyposażeniem 1 szt.;
ł) oznacznik kablowy - 60 szt.;
m) dostarczyć geodezję powykonawczą;
n) zagospodarowanie terenu: doprowadzenie terenu do stanu pierwotnego.
W/w zakres prac należy wykonać zgodnie projektem technicznym zgoda nr AB.6743.572.2021.IX z dnia 16.06.2021 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232210-7 - Roboty budowlane zakresie budowy linii napowietrznych
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
4.5.5.) Wartość części: 58500 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3) Część nr 3: Budowa sieci elektroenergetycznej 0,4 kV na dz. nr 161, 156/3 i 155/5 w m. Włynkowo, obr. Włynkowo, gm. Słupsk.Zgodnie z załączoną do SWZ dokumentacją projektową przewiduje się:
a) wybudowanie linii kablowej YAKY 4x25mm2, ca 500 m;
b) montaż słupa podwójnie-ocynkowanego h=6m na fundamencie – 12 sztuk;
c) fundament prefabrykowany jednoczęściowy - 12 szt.;
d) montaż nowych opraw:
- 38W - 12 sztuk;
e) min. 5 stopniowa redukcja mocy oświetlenia zaprogramowana wstępnie:
100% od 6:00 do 20:00,
80% od 20:00 do 22:00,
60% od 22:00 do 24:00,
40% od 24:00 do 5:00;
f) barwa naturalna – 3800 - 4000;
g) co najmniej 110 Lm na 1 W;
h) wysięgnik pojedynczy h=1m, a=1m – 12 sztuk;
i) ułożenie kanałów fi 75 – 380 m;
j) wykonanie przycisków fi 75 – 41 m;
k) folia do przykrycia kabla koloru niebieskiego ca 500 m;
l) wykonanie szafki sterującej oświetlenia z wyposażeniem 1 szt.;
ł) oznacznik kablowy - 90 szt.;
m) dostarczyć geodezję powykonawczą;
n) zagospodarowanie terenu: doprowadzenie terenu do stanu pierwotnego.
W/w zakres prac należy wykonać zgodnie projektem technicznym zgoda nr AB.6743.573.2021.IX z dnia 16.06.2021 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232210-7 - Roboty budowlane zakresie budowy linii napowietrznych
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
4.5.5.) Wartość części: 67682,63 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 68265,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 87129,02 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 68265,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ENERGY-BUD MARIUSZ LABUDDA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 588-190-69-72
7.3.3) Ulica: Robotnicza 1A
7.3.4) Miejscowość: Luzino
7.3.5) Kod pocztowy: 84-242
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 68265 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 71463 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 97091,06 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 71463 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ENERGY-BUD MARIUSZ LABUDDA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 588-190-69-72
7.3.3) Ulica: Robotnicza 1A
7.3.4) Miejscowość: Luzino
7.3.5) Kod pocztowy: 84-242
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 71463 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 67650 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 87945 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 67650 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U. Szymon Jakima
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8392798711
7.3.3) Ulica: Chabrowa 14
7.3.4) Miejscowość: Głobino
7.3.5) Kod pocztowy: 76-200
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 67650 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2021-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |