Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych nr 228042G w miejscowości Stary Młyn na odcinku 750 mb (dwa pasy najazdowe z płyt JOMB)
GMINA GNIEW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00158726
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00158726/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-24 14:26
- Lokalizacja
- Gniew, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-673160c3-f6a8-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5931005516
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00158726 z dnia 2021-08-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych nr 228042G w miejscowości Stary Młyn na odcinku 750 mb (dwa pasy najazdowe z płyt JOMB)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GNIEW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675296
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Grunwaldzki 1
1.5.2.) Miejscowość: Gniew
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-140
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gniew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gniew.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gniew1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych nr 228042G w miejscowości Stary Młyn na odcinku 750 mb (dwa pasy najazdowe z płyt JOMB)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-673160c3-f6a8-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00158726
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004022/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych nr 228042G w miejscowości Stary Młyn
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00141378/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIN.271.9.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: „Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych nr 228042G w miejscowości Stary Młyn na odcinku 750 mb (dwa pasy najazdowe z płyt JOMB)”. Inwestycja zlokalizowana jest na działce nr 4/2 obręb Kolonia Ostrowicka.
Zakresem inwestycji objęto odcinek drogi o długości 750 mb.tj od drogi krajowej Nr 91 do ostatniego zabudowania.
W ramach planowanych robót przewiduje się następujący zakres prac:
- wykonanie korytowania
- wykonanie warstwy odsączającej z pospółki gr. 5 cm
- wykonanie podbudowy z mieszanki z kruszywa grubości 10 cm
- wykonanie nawierzchni z płyt JOMB
- utwardzenie koryta między płytami oraz poboczy
- wykonanie powykonawczej dokumentacji odbiorowej, w tym powykonawczej mapy geodezyjnej
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią:
- załącznik nr 1 przedmiar robót
- załącznik nr 2 plan sytuacyjny z naniesioną trasą modernizacji drogi oraz przekrojem
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
| 2021-08-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |