Bieżąca konserwacja rowów melioracyjnych na terenie Nadleśnictwa Drawsko w roku 2025
NADLEŚNICTWO DRAWSKO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00203234
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00203234/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-04-24 08:47
- Lokalizacja
- Drawsko Pomorskie, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ce1a94c1-69a0-427a-a930-923dc544f9ce
- Identyfikator
- 6740005351
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi związane z bezpieczeństwem środowiska
Wykonawcy
2 przyznane
MICHAŁ KWAŚNIKRecz, PL · lot 0
88 488,2 PLNMICHAŁ KWAŚNIKRecz, PL · lot 1
41 767 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00203234 z dnia 2025-04-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Bieżąca konserwacja rowów melioracyjnych na terenie Nadleśnictwa Drawsko w roku 2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO DRAWSKO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330044068
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Starogrodzka 30
1.5.2.) Miejscowość: Drawsko Pomorskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-500
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drawsko@szczecinek.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://drawsko.szczecinek.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ce1a94c1-69a0-427a-a930-923dc544f9ce1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Bieżąca konserwacja rowów melioracyjnych na terenie Nadleśnictwa Drawsko w roku 20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ce1a94c1-69a0-427a-a930-923dc544f9ce
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00203234
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00105164/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Usługi z zakresu bieżącej konserwacji urządzeń melioracyjnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00146007
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NN.270.2.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 151562,69 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu bieżącej konserwacji rowów melioracyjnych na łąkach stanowiących bazę żerową dla żubrów na terenie Nadleśnictwa Drawsko tj.:Zakres prac obejmuje:
- odmulenie mechaniczne koparko-odmularką rowów o szerokości dna do 1,20 m; oraz średniej grubości warstwy namułu wynoszącej 20 cm
- mechaniczne plantowanie urobku wzdłuż odmulanego rowu z zastrzeżeniem, że grubość rozplantowanej warstwy nie może przekroczyć 20 cm
- wykoszenie porostów na skarpach wzdłuż rowów na szerokość minimum 1 metra z każdej strony rowu wraz z ich odrzuceniem lub rozdrobnieniem
4.5.3.) Główny kod CPV: 90721000-7 - Usługi związane z bezpieczeństwem środowiska
4.5.5.) Wartość części: 103310,50 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu bieżącej konserwacji rowów melioracyjnych na łąkach stanowiących bazężerową dla żubrów na terenie Nadleśnictwa Drawsko tj.:
Zakres prac obejmuje:
- odmulenie mechaniczne koparko-odmularką rowów o szerokości dna do 1,20 m; oraz średniej grubości warstwy namułu wynoszącej 20 cm
- mechaniczne plantowanie urobku wzdłuż odmulanego rowu z zastrzeżeniem, że grubość rozplantowanej warstwy nie może przekroczyć 20 cm
- wykoszenie porostów na skarpach wzdłuż rowów na szerokość minimum 1 metra z każdej strony rowu wraz z ich odrzuceniem lub rozdrobnieniem
4.5.3.) Główny kod CPV: 90721000-7 - Usługi związane z bezpieczeństwem środowiska
4.5.5.) Wartość części: 48252,19 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 88488,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 343145,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 88488,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): GEO-DREN Michał Kwaśnik
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: DREN Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5941606039
7.3.4) Miejscowość: Recz
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 88488,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-06-16 do 2025-10-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 41767,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 169912,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 41767,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): GEO-DREN Michał Kwaśnik
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: DREN Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5941606039
7.3.4) Miejscowość: Recz
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 41767,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-06-16 do 2025-10-31| 2025-04-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |