Wykonanie zabezpieczeń zimowych schronień nietoperzy w wybranych obiektach zlokalizowanych w obszarze Natura 2000 Ostoja Nietoperzy Gór Sowich PLH020071
Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00159918
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00159918/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2021-08-25 13:44
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5267620d-d8b1-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8971747119
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Instalowanie krat
Wykonawcy
1 przyznane
WIOLETA ŁUKASIEWICZJaśliska, PL · lot 0
89 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00159918 z dnia 2021-08-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie zabezpieczeń zimowych schronień nietoperzy w wybranych obiektach zlokalizowanych w obszarze Natura 2000 Ostoja Nietoperzy Gór Sowich PLH020071
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020860626
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Matejki 6
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-333
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: 717479300
1.5.8.) Numer faksu: 717585741
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.wroclaw@rdos.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wroclaw.rdos.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.wroclaw.rdos.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie zabezpieczeń zimowych schronień nietoperzy w wybranych obiektach zlokalizowanych w obszarze Natura 2000 Ostoja Nietoperzy Gór Sowich PLH0200712.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5267620d-d8b1-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00159918
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00035874/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Wykonanie zabezpieczenia zimowych schronień nietoperzy w wybranych obiektach zlokalizowanych w obszarze Natura 2000 Ostoja Nietoperzy Gór Sowich PLH020071
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00099715/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WOA.261.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 134317,89 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Demontaż istniejącego zabezpieczenia oraz wykonanie nowej kraty w Sztolni w Podlesiu4.5.3.) Główny kod CPV: 45421147-6 - Instalowanie krat
4.5.5.) Wartość części: 69991,87 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie zabezpieczenia oraz ograniczenie dostępu do sztolni Kompleks Sokolec (Sztolnia w Górze Gontowej)4.5.3.) Główny kod CPV: 45421147-6 - Instalowanie krat
4.5.5.) Wartość części: 35227,64 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Demontaż istniejącego zabezpieczenia oraz wykonanie nowego zabezpieczenia w Sztolni Augusta4.5.3.) Główny kod CPV: 45421147-6 - Instalowanie krat
4.5.5.) Wartość części: 29098,37 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 89000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 89000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 89000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ślusarskie Wioleta Madej
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6842372142
7.3.3) Ulica: Szklary 10/17
7.3.4) Miejscowość: Jaśliska
7.3.5) Kod pocztowy: 38-485
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 89000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 47 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu wpłynęła jedna oferta zawierająca cenę przewyższającą kwotę, którą zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia i nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu wpłynęła jedna oferta zawierająca cenę przewyższającą kwotę, którą zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia i nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty
| 2021-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |